2021.03.04 21:34

Galingai žaidusi „Anadolu Efes“ privertė CSKA klubą patirti skaudžiausią pralaimėjimą istorijoje

LRT.lt2021.03.04 21:34

Stambulo „Anadolu Efes“ (17-10) ketvirtadienį Eurolygoje sužaidė puikias rungtynes. Turkijos klubas namuose net 30 taškų skirtumu 100:70 (31:13, 24:15, 20:17, 25:25) sutriuškino Maskvos CSKA (18-9) krepšininkus.

Rusijos klubui tai buvo didžiausias pralaimėjimas istorijoje. Iki šios dvikovos skaudžiausiai CSKA buvo pralaimėjusi 2010 metais, kuomet 57:82 teko pripažinti tuometinės Valensijos „Power Electronics“ ekipos pranašumą.

Ketvirtadienio rungtynės CSKA žaidėjams prasidėjo teisiog tragiškai. „Anadolu Efes“ puolimas nušlavė nuo kelio Rusijos klubo gynybą ir pirmojo kėlinio pabaigoje degė sunkiai įsivaizduojami skaičiai – 31:13.

Aikštės šeimininkai vėliau nemažino apsukų ir iki ketvirtojo kėlinio buvo susikrovę 30 taškų persvarą (75:45). Per likusias minutes CSKA kiek aplygino žaidimą, tačiau vargu ar tai gali paguosti vienus iš šio sezono Eurolygos lyderių.

„Anadolu Efes“ su šia pergale pratęsė savo sėkmingą seriją iki šešių laimėtų susitikumų iš eilės.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21, Sertačas Šanli 14, Chrisas Singletonas 12, Shane`as Larkinas, Krunoslavas Simonas ir Rodrigue`as Beaubois 11 po taškų.

CSKA: Tornikė Šengelija 14, Johannesas Voigtmannas 10, Darrunas Hilliardas, Danielis Hackettas ir Gabrielis Lundbergas po 7 taškus.