Sportas

2021.03.04 15:18

Paskelbta nauja LFF supertaurės ir sostinės komandų susisitikimų data

LRT.lt2021.03.04 15:18

Posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastų atvejų komitetas priėmė sprendimą dėl naujosios LFF supertaurės rungtynių tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir FK „Panevėžio“ datos, rašo lff.lt.

Komitetas patvirtino, jog rungtynės dėl pirmojo sezono trofėjaus bus žaidžiamos balandžio 3-ąją (šeštadienį), Vilniaus „Sportima“ manieže arba LFF stadione.

Tikslus dvikovos starto laikas paaiškės artimiausiu metu.

Primename, jog rungtynės turėjo vykti vasario 27-ąją, tačiau privalomojo COVID-19 testavimo metu abiejuose klubuose buvo nustatyti teigiami koronaviruso atvejai, tad akistata buvo nukelta į tolimesnį laiką.

Tai nulėmė ir pokyčius A lygos tvarkaraštyje – pasikeitė 5-ojo turo rungtynių tarp „Panevėžio“ bei „Žalgirio“ data – jos iš balandžio 3-iosios 15 val. perkeltos į gegužės 11 dieną.

Tuo tarpu atidėtos A lygos 1-ojo turo sostinės derbio rungtynės bus žaidžiamos po beveik dviejų savaičių.

Kovo 5-ąją 18 val. turėjęs vykti mačas tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir to paties miesto „Riterių“ ekipos buvo nukeltas į kovo 16 dieną.

Savo ruožtu 13-ojo turo dvikova, kurioje susigrums Gargždų „Banga“ ir „Panevėžys“, iš gegužės 9 dienos 19 val. buvo nukeltos į gegužės 8-ąją.

Visi šių trijų rungtynių laikai dar bus patikslinti.

2021 metų A lygos startas įvyks jau šį penktadienį, kovo 5 dieną rungtynėmis tarp „Kauno Žalgirio“ bei Gargždų „Bangos“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt