2021.03.04 07:12

Solidus Sabonis ir įspūdingu McConnello pasiekimu pažymėta „Pacers“ pergalė

LRT.lt2021.03.04 07:12

Indianos „Pacers“ (16–18) krepšininkai svečiuose 114:111 (28:28, 33:23, 29:31, 21:32) įveikė Klivlendo „Cavaliers“ (14–22) ekipą.

Likus dviems su puse minutės iki runtynių pabaigos dar pirmavo Klivlendo komanda, bet praėjus minutei taiklų metimą pataikė Justinas Holidayus ir išvedė „Pacers“ į priekį.

„Cavaliers“ buvo pasiviję varžovus, bet pergalės iš Indianos krepšininkų atimti nesugebėjo.

„Pacers“ gretose fantastišką pasirodymą surengė ir įspūdingą trigubą dublį įsirašė T. J. McConnellas. Gynėjas per 36 minutes iš viso pelnė 16 (8/8 dvit.) taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 10 kamuolių.

T. J. McConnellui pritrūko vos vieno perimto kamuolio iki NBA rekordo, kuris priklauso Kendalui Gillui ir Larry Kenonui.

Taip pat, tai buvo pirmasis iš taškų, rezultatyvių perdavimų ir perimtų kamuolių sudarytas trigubas dublis nuo 1998 m., kai tokį rezultatą užfiksavo Mookie Baylockas.

Domantas Sabonis „Pacers“ gretose žaidė solidžiai ir buvo antrasis komandos rezultatyviausias krepšininkas. Lietuvis per 38 minutes pelnė 18 (7/10 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud. met.) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir blokavo vieną varžovų metimą.

„Cavaliers“ gretose geriausiai pasirodė 32 taškus pelnęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs Collinas Sextonas.

„Pacers“: M. Brogdonas 29, D. Sabonis 18, T. J. McConnellas (13 rez. perd., 10 perimt. kam.) 16, D. McDermottas ir M. Turneris po 12.

„Cavaliers“: C. Sextonas (10 rez. perd.) 32, D. Wade`as ir J. Allenas (11 atk. kam.) po 17, D. Garlandas 16, J. McGee 10.