2021.03.03 23:43

Be Ulanovo žaidusi „Fenerbahče“ apkartino „AX Armani“ nuotaikas prieš viešnagę į Kauną

LRT.lt2021.03.03 23:43

Be Edgaro Ulanovo žaidusi Stambulo „Fenerbahce“ (16-11) išvykoje 100:92 (24:28, 26:24, 28:17, 22:23) nugalėjo Milano „AX Armani“ krepšininkus.

Rezultatyviose rungtynėse Stambulo klubas rungtynių eigą perlaužė po pertraukos, kuomet laimėjo trečiąjį kėlinį 28:17. Per lemiamas minutes aikštės šeimininkai atsitiesti nesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą prieš išvyką į Kauną.

Kol kas nebuvo atskleista priežastis, kodėl nežaidė E. Ulanovas. Iki tol jis visas Eurolygos rungtynes pradėjo startiniame penkete.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 20, Luigi Datome 16, Shavonas Shieldsas 14, Sergio Rodriguezas 13 taškų.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 20, Lorenzo Brownas 18, Marko Guduričius ir DyShawnas Pierre‘as po 15, Janas Vesely 13 taškų.