Sportas

2021.03.03 07:09

Sabonis antrus metus iš eilės pakviestas rungtis NBA įgūdžių varžybose

LRT.lt2021.03.03 07:09

Domantas Sabonis, neseniai pakeitęs Keviną Durantą NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, sulaukė ir antro kvietimo. Lietuvis antrą sykį rungsis ir įgūdžių konkurse, kuriame pernai užėmė antrąją vietą. Paaiškėjo ir kitų „Visų žvaigždžių“ rungčių dalyviai.

Be D. Sabonio savo įgūdžius demonstruos ir Luka Dončičius („Mavericks“), Nikola Vučevičius („Magic“), Chrisas Paulas („Suns“), Robertas Covingtonas („Trail Blazers“) ir Julius Randle`as („Knicks“)

Praėjusiais metais šio konkurso finale D. Sabonis pralaimėjo Bamui Adebayo iš Majamio „Heat“ ekipos.

Tritaškių konkurse savo laimę mėgins Stephenas Curry („Warriors“), Donovanas Mitchellas („Jazz“), Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas (abu – „Celtics“), Devinas Bookeris („Suns“) bei Zachas LaVine`as („Bulls“).

Dėjimų konkurse dalyvaus tik trys žaidėjai, nors iki šiol visada būdavo keturi. Tai bus Obi Toppinas („Knicks“), Anfernee Simmonsas („Trail Blazers“) bei Cassiusas Stanley („Pacers“).

Pranešama, kad NBA naujokas LaMelo Ballas atsisakė kvietimo į įgūdžių konkursą, tritaškių konkurse nebus praėjusių metų nugalėtojo Buddy Hieldo, paraišką atsiėmė ir Damianas Lillardas, o dėjimų konkurse atsisakė tokie žaidėjai kaip J. Brownas, Zionas Williamsas ar Anthony Edwardsas.