2021.03.03 00:02

„Bayern“ po dramatiškos kovos palaužė serbus, CSKA vos neprisižaidė Tel Avive

LRT.lt2021.03.03 00:02

„Barcelona“ krepšininkams į nugarą kvėpuojanti Maskvos CSKA (18-8) komanda iškovojo pergalę Tel Avive, tačiau ketvirtajame kėlinyje vos neiššvaistė triuškinančios persvaros.

Vienu metu 22 taškais pirmavusi CSKA 84:80 (23:23, 28:10, 17:19, 16:28) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (10-15) pasipriešinimą.

„Maccabi“, iki susitikimo likus 12 sekundžių, buvo priartėjusi iki 2 taškų, tačiau Tornike Šengelijos baudos metimai užtikrino svečiams iš Rusijos pergalę

Willas Clyburnas tapo pagrindiniu pergalė faktoriumi – 21 taškas ir 5 atkovoti kamuoliai.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 20, Othello Hunteris 14 (10 atk. kam., 26 naud.), Angelo Caloiaro 9, Scottie Wilbekin 8.

CSKA: Willas Clyburnas 21 (5 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 17, Gabrielis Lundbergas 12, Mike`as Jamesas 10 (1/6 trit., 6 rez. perd.), Tornike Šengelija 8.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę į savo sąskaitą įsirašė Miuncheno „Bayern“ (17-10) klubas.

Bavarai lemiamu metu pademonstravo tvirtą charakterį ir išvykoje 78:76 (15:10, 16:25, 19:22, 28:19) parklupdė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-20).

„Crvena Zvezda“ ketvirtajame kėlinyje turėjo kontrolę savo rankose (68:62), tačiau „Bayern“ gretose ginklų nesudėjo Vladimiras Lučičius su Wade`u Baldwinu, išplėšę komandai pergalę.

Belgrado ekipą pražudęs W. Baldwinas per 24 minutes įmetė 27 taškus (7/10 dvit., 3/4 trit., 4/6 baud.), išprovokavo 4 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 26, Corey Waldenas 15, Ognjenas Dobričius 13 (6 atk. kam.).

„Bayern“: Wade`as Baldwinas 27, Jalenas Reynoldsas 13, Vladimiras Lučičius 10, Žanas Šiško 9.