2021.03.02 06:44

Sabonis buvo arti trigubo dublio, tačiau „Pacers“ nepasipriešino „76ers“ žvaigždėms

LRT.lt2021.03.02 06:44

Domantas Sabonis žaidė universaliai, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15-18) išvykoje 114:130 (32:33, 23:39, 22:33, 37:25) nusileido Filadelfijos „76ers“ (23-12) krepšininkams.

Tai buvo jau ketvirtasis „Pacers“ pralaimėjimas iš eilės. Dabar Indianos klubas atsidūrė Rytų konferencijoje už pirmojo aštuntuko ribų turnyro lentelėje.

Svečių komanda priešintis įstengė vos kėlinį, o vėliau „76ers“ pabėgo į priekį. Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai jau pirmavo virš 30 taškų ir rungtynių nugalėtojo likimas abejonių nekėlė.

D. Sabonis ant parketo prabuvo 34 minutes ir pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.). Lietuvis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

„Pacers“ žaidėjams sunkiai sekėsi stabdyti Joelį Embiidą. „76ers“ aukštaūgis rungtynes užbaigė pelnydamas 24 taškus ir atkovodamas 13 kamuolių.

Svarų indėlį į pergalę įnešė „76ers“ atsarginiai žaidėjai, kurie iš viso pelnė 67 taškus.

„76ers“: Shake`as Miltonas 26, Joelis Embiidas 24, Furkanas Korkmazas 19, Benas Simmonsas 18, Mike'as Scottas 11 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 20, Edmondas Sumneris 18, Domantas Sabonis 15, Justinas Holiday 12, Mylesas Turneris ir Aaronas Holiday po 11 taškų.