2021.03.02 00:01

Įsibėgėjusį Madrido „Real“ Ispanijoje pristabdė „Real Sociedad“

LRT.lt2021.03.02 00:01

Puikią formą pastaruoju metu demonstravusi Madrido „Real“ komanda pirmadienį vakare prarado svarbius taškus kovoje dėl Ispanijos „La Liga“ titulo.

Madrido „Real“ tvirtovėje taškus iš čempionų atėmė San Sebastiano „Real Sociedad“ vienuolikė, kuri tik per plauką liko nuo pergalės – 1:1.

Pirmajame kėlinyje dominavo Madrido ekipa, bet pastangų įvarčiui pasiekti neužteko.

55-ąją minutę netikėtai po Portu smūgio galva į priekį įsiveržė svečiai iš Baskijos.

Madrido „Real“ ėmė dar labiau atakuoti varžovus, bet atsakyti greitu įvarčio nepavyko. Visgi lygiąsias 89-ąją minutę komandai išplėšė savo jubiliejines 100-ąsias rungtynes žaidęs Vinicius Junioras.

Madrido komanda iki šių rungtynių buvo iškovojusi penkias pergales iš tiek pat galimų.

Pergalės atveju „baltieji“ būtų išlaikę 3 taškų deficitą prieš Madrido „Atletico“. Kitą savaitgalį šios komandos žais tarpusavyje.