Sportas

2021.03.01 16:14

Koronavirusas jaukia Vilniaus „Žalgirio“ sezono pradžios planus: dabar sėdime karantine

Rokas Suslavičius, LRT.lt2021.03.01 16:14

Lietuvos futbolo čempionai Vilniaus „Žalgiris“ jau šį savaitgalį ruošėsi kovoti dėl pirmojo sezono trofėjaus – LFF Supertaurės. Tačiau rungtynių išvakarėse gauti koronaviruso testo rezultatai privertė LFF nukelti dvikovą.

Teigiami atvejai buvo užfiksuoti ir „Žalgirio“, ir kito Supertaurės dalyvio „Panevėžio“, gretose.

LRT.lt žiniomis Vilniaus klube buvo nustatytas ne vienas koronaviruso atvejis. Tą patvirtino ir „Žalgirio“ vadovė Vilma Venslovaitienė. Ji taip pat atskleidė, kad „Žalgiris“ savo kovas A lygoje veikiausiai pradės nuo antrojo turo.

Pirmos 2021 metų sezono A lygos rungtynės turėjo prasidėti kovo 5 dieną tarp „Žalgirio“ ir Vilniaus „Riterių“ klubų. Tačiau žalgiriečiai iki trečiadienio neplanuoja grįžti į komandinių treniruočių procesą.

„Pasiruošimas sezonui tai praėjo, bet dabar sėdime karantine. Vat tokios ir mintys, suprantame, kad tą, ką ruošiamės, reikės pradėti iš naujo.

Galbūt ne visiems, nes turime pastvirtinę vidaus tvarką, pagal kurią žaidėjai gali treniruotis. Tačiau bendras procesas bus atstatytas anskčiausiai trečiadienį.

COVID-19 yra su mumis, reikia mokėti susigyventi. A lygą pradėsime nuo antro turo. Objektyviai mes negalime žaisti.

Tačiau svarbu, kad niekas neserga rimta forma, bet turime pasveikti“, – LRT.lt portalui sakė V. Venslovaitienė.

A lyga žadėjo pirmadienį spręsti sezono starto likimą, nes be „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ klubų apie teigiamus atvejus pranešė ir „Riteriai“.

Jei Vilniaus klubai turėjo žaisti tarpusavyje, tai „Panevėžys“ kovo 7 dieną planavo svečiuotis Marijampolėje ir susitikti su „Sūduvos“ ekipa.

Naujame A lygos sezone iš viso kausis 10 klubų.