2021.02.28 21:55

Dominavusi „Barcelona“ nepasigailėjo „Joventut“ ekipos

LRT.lt2021.02.28 21:55

Po skaudaus pralaimėjimo Eurolygoje Vilerbano ASVEL klubui Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (19–3) 80:62 (23:12, 22:20, 20:6, 15:24) lengvai susitvarkė su Badalonos „Joventut“ (12–10) komanda.

Rungtynes „Barcelona“ galutinai perlaužė trečiajame kėlinyje. Galingai po ilgosios pertraukos spurtavę Barselonos ekipos krepšininkai vienu metu jau turėjo susikrovę 30 taškų pranašumą, o kėlinį galiausiai laimėjo 20:6.

Š. Jasikevičius pagaliau galėjo naudotis po traumos grįžusio Victoro Clavero paslaugomis. Krepšininkas aikštėje praleido 20 minučių, pelnė 8 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Geriausiai „Barcelona“ gretose pasirodė Nikola Mirotičius. Aukštaūgis per 18 minučių pelnė 21 (6/6 dvit., 3/5 trit.) tašką, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

„Joventut“ komandoje geriausiai pasirodė Ferranas Bassas, kuris pelnė 15 taškų ir surinko 19 naudingumo balų.

„Barcelona“: N. Mirotičius (6/6 dvit., 3/5 trit.) 21, N. Calathesas 11, L. Bolmaro 10, A. Abrinesas 9.

„Joventut“: F. Bassas (19 naud. bal.) 15, X. Lopezas–Arostegui 11, A. Tomičius (8 atk. kam.) ir P. Ribas po 9.