Sportas

2021.02.28 20:11

Schilleris po rungtynių atskleidė Milaknio situaciją – snaiperis iš rikiuotės iškrito bent mėnesiui

LRT.lt2021.02.28 20:11

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 85:72 įveikė Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir šventė eilinę pergalę LKL čempionate. Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris džiaugėsi dėl galimybės gerai paskirstyti žaidimo laiką, bet pranešė skaudžias žinias dėl Artūro Milaknio – stratego teigimu jis aikštėje nepasirodys bent mėnesį.

Šiose rungtynėse nepasirodė Thomas Walkupas ir A. Milaknis. Pastarasis nežaidė ir rungtynėse Madride, netgi neskrido kartu su komanda – tuo metu „Žalgirio“ strategas kalbėjo, kad A. Milaknis jaučia skausmus kirkšnyje.

„Manau, kad Thomui viskas bus gerai. Jis kryptelėjo čiurną rungtynėse Madride. Jis čiurną kryptelėjo keletą kartų per pastarąsias savaites, tad nusprendėme neleisti jam dalyvauti treniruotėje ir žaisti šiose rungtynėse, bet vėlgi, manau, jam viskas bus gerai.

Kalbant apie Milaknio situaciją – jis nežais apie mėnesį. Negaliu teigti 100 procentų, bet kol kas jis tikrai nežais“, – apie traumuotus žaidėjus kalbėjo Kauno komandos strategas.

Komentuodamas rungtynes „Žalgirio“ strategas išskyrė klaidų dinamiką ir galimybę paskirstyti žaidimo laiką tarp žaidėjų.

„Visų pirma noriu pasveikinti mūsų vaikinus su pergale. Mes praradome kamuolį 11 kartų per pirmus tris kėlinius – tai yra per daug. Tačiau mes pasitaisėme rungtynių eigoje. Džiaugiuosi, kad pavyko tolygiai subalanstuoti žaidėjų minučių skaičių“, – spaudos konferencijoje kalbėjo M. Schilleris.

Kitą savaitę „Žalgirio“ Eurolygoje lauks Vilerbano ASVEL ir Milano „AX Armani“ komandos.