Naujienų srautas

Sportas2013.03.14 12:37

Daviso taurė: Lietuvos tenisininkai į Portugaliją vyks semtis patirties

ELTA 2013.03.14 12:37

Lietuvos vyrų teniso rinktinė į Portugaliją žaisti Daviso taurės II grupės Europos–Afrikos zonos varžybų antrojo etapo mačo prieš šeimininkų komandą vyks jau galvodama apie kitų metų varžybas.

Lietuvos vyrų teniso rinktinė į Portugaliją žaisti Daviso taurės II grupės Europos–Afrikos zonos varžybų antrojo etapo mačo prieš šeimininkų komandą vyks jau galvodama apie kitų metų varžybas. Geriausiems Lietuvos tenisininkams Ričardui Berankiai ir Laurynui Grigeliui nutarus praleisti mačą prieš portugalus, galimybe suremti raketes su stipriais ir patyrusiais varžovais galės pasinaudoti Dovydas Šakinis, Lukas Mugevičius, Mantas Bugailiškis ir Kasparas Žemaitėlis.

„Mes dažnai girdime, kad rinktinei trūksta trečio ir ketvirto žaidėjų, kurie, esant reikalui, galėtų sužaisti, pavyzdžiui, dvejetų susitikimą ar kovoti dėl pergalės žaidžiant su antrosiomis kitų rinktinių raketėmis. Išvyka į Portugaliją mūsų jaunimui bus puiki proga pamatyti ko jie yra verti ir kuria linkme reikia dirbti“, – teigė Lietuvos tenisininkus į kovą Portugalijoje vesiantis Rimvydas Mugevičius.

Anot rinktinės kapitono, varžovų komandos sudėtis kol kas nėra aiški, tačiau portugalai yra mačo favoritai: „Portugalija turi gerokai platesnį žaidėjų pasirinkimą. Turbūt bent penki jų žaidėjai patenka tarp 350 stipriausių pasaulio tenisininkų. O Daviso taurės rinktinei, kaip žinoma, pakanka ir keturių“.

Portugalijos rinktinės lyderis Joao Sousa šiuo metu pasaulio reitinge užima 92-ąją, Gastao Eliasas – 132-ąją, Frederico Gilas – 183-iąją, Pedro Sousa – 231-ąją, o Rui Machado – 312-ąją vietas.

„Akivaizdu, kad net ir turint komandoje R. Berankį ir L. Grigelį, su tokiu varžovu kautis nebūtų lengva. Juolab, kad žaisime ant grunto dangos, kuri, be jokios abejonės, yra labiau mėgstama portugalų“, – sako R. Mugevičius.

Daviso taurės varžybų mačas tarp Portugalijos ir Lietuvos rinktinių vyks balandžio 5-7 dienomis Lisabonoje. Laimėjusi rinktinė šių metų rudenį dėl patekimo į I turnyro grupę žais su Moldovos ir Bosnijos–Hercegovinos poros nugalėtoja. Pralaimėjusi komanda išsaugos vietą II grupėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi