2021.02.28 10:13

Pasiutpolkė „Premier“ lygos rungtynėse: arbitras priėmė tris sprendimus dėl vieno įvarčio

LRT.lt2021.02.28 10:13

„Brighton“ ir „West Bromwich“ ekipų susidūrimas baigėsi minimalia pastarųjų pergale 1:0, bet rungtynės neapsiėjo be kivirčo – visų dėmėsio centre atsidūrė mačo arbitras Lee Masonas, kuris vis negalėjo priimti sprendimo dėl „Brighton“ įvarčio.

Nuo 11–os minutės, kai „West Bromwich“ į priekį išvedė Kyle`as Bartley`us, „Brighton“ ekipa bandė pasivyti savo varžovus.

19–ą minutę savo pirmojo šanso išlyginti rezultatą sulaukė „Brighton“, bet Pascalis Grossas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

29–ąją minutę nutiko epizodas, kuris ir sulaukė daugiausiai dėmesio šiose rungtynėse.

Teisėjas skyrė baudos smūgį į „West Bromwich“ vartus, kurį realizavo ir kamuolį į vartus pasiuntė Lewisas Dunkas. Tačiau ilgai žaidėjas džiaugtis negalėjo, nes arbitras L. Masonas parodė, kad įvarčio neįskaito.

Žaidėjai puolė aiškintis su arbitru ir šis greitai pakeitė savo sprendimą. Tačiau tuomet L. Masonas nusprendė pasitelkti VAR peržiūrą ir įvartis vėl buvo neįskaitytas.

Kaip rašo BBC.com, įvartis buvo neįskaitytas, nes arbitro antras švilpukas, sekęs po pirmojo, kuris leido atlikti smūgį, nuskambėjo dar prieš kamuoliui kertant vartų liniją.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad „Brighton“ turėjo ir dar vieną šansą nuo 11 metrų žymos – tą kartą smūgio realizuoti nesugebėjo Danny Welbeckas.