2021.02.28 07:53

Universaliai žaidęs Sabonis nepadėjo „Pacers“ išplėšti pergalės Niujorke

LRT.lt2021.02.28 07:53

Indianos „Pacers“ (15–17) klubas paleido pergalę ir 107:110 (32:23, 20:31, 26:27, 29:29) pralaimėjo vis labiau įsibėgėjantiems Niujorko „Knicks“ (17–17) krepšininkams.

Nors antrojo kėlinio viduryje „Pacers“ ir turėjo 16 taškų persvarą, Niujorko krepšininkai sugebėjo susikrauti minimalią persvarą jau prieš ilgąją pertrauką ir ją išsaugojo žengdami į ketvirtąjį kėlinį.

Sėkmingai paskutinį ketvirtį pradėję „Knicks“ buvo susikrovę ir 9 taškų persvarą, bet tuomet savo atsaką pateikti nusprendė Indianos „Pacers“ klubas. „Pacers“ surengė spurtą 18:4 ir likus žaisti 4 minutes iki rungtynių pabaigos jau turėjo 5 taškų pranašumą.

Lemiamą atsaką pateikė „Knicks“, kurie susigrąžino turėtą persvarą, o vėliau neklysdami nuo baudų metimo linijos ir sėkmingai žaisdami gynyboje pergalės iš rankų nepaleido.

Domantas Sabonis buvo vienas iš rezultatyviausių „Pacers“ gretose ir surengė universalų pasirodymą. Lietuvis per 36 žaidimo minutes pelnė 15 (3/8 dvit., 2/2 trit., 3/5 baud. met.) taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Už lietuvį „Pacers“ ekipoje rezultatyviau pasirodė tik 17 taškų pelnęs T. J. McConnellis (12 rez. perd.) bei 20 taškų surinkęs D. McDermottas.

Nugalėtojus į priekį vedė dvigubą dublį surinkęs ir puikų žaidimą demonstravęs Julius Randle`as. Puolėjas pelnė 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius. Jam puikiai talkino ir dvigubą dublį surinkęs bei asmeninį rezultatyvių perdavimų šiame sezone rekordą pagerinęs Derrickas Rose`as – gynėjas pelnė 17 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau trečiasis „Pacers“ ekipos pralaimėjimas paeiliui, o „Knicks“ ekipa iškovojo jau trečią pergalę per pastarąsias 4 rungtynes.

„Knicks“: J. Randle`as (10 atk. kam., 6 rez. perd.) 28, R. Barrettas 24, D. Rose`as (11 rez. perd.) 17, I. Quickley`us 10.

„Pacers“: D. McDermottas 20, T.J. McConnellis (12 rez. perd.) 17, D. Sabonis (7 atk. kam., 9 rez. perd.) 15, J. Holiday`us 13, M. Turneris 11.