2021.02.27 18:42

Įvarčių lietus Vokietijoje: „Bayern“ ir „Stuttgart“ klubai triuškino savo varžovus

LRT.lt2021.02.27 18:42

„Bundesliga“ rungtynėse netrūko įvarčių. Pergales pasiekusios Miuncheno „Bayern“ ir „Stuttgart“ ekipos varžovams atseikėjo net po 5 įvarčius.

Vokietijos futbolo lygos lyderiai Miuncheno „Bayern“ net 5:1 sutriuškino „Koln“ ekipą.

Miuncheno komandos įvarčių sąskaitą rungtynėse 18–ą minutę atidarė Ericas Maximas Choupo–Motingas.

Taip pat, net du „Bayern“ futbolininkai surinko dublius – 33–ią ir 65–ą minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis, o 82–ą ir 86–ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Serge`as Gnabry.

„Koln“ ekipai vienintelį įvartį 49–ą minutę pelnė Ellyesas Skhiri.

„Stuttgart“ ekipa taip pat rezultatu 5:1 susitvarkė su Gelzenkircheno „Schalke“ komanda.

„Stuttgart“ įvarčių fiestą 10–ą minutę pradėjo Vataru Endo, kuris 26–ą minutę įmušė ir antrąjį įvartį. 34–ą minutę pasižymėjo Saša Kalajdzicius, o 40–ą minutę „Schalke“ paguodos įvartį pelnė Seadas Kolašinacas.

88–ą minutę „Stuttgart“ pranašumą padidino Phillippas Klementas, o per teisėjo pridėtą laiką triuškinamą pergalę įtvirtino Danielis Didavi.

Kitose rungtynėse pergales taip pat iškovojo turnyrinės lentelės lyderiai.

„Wolfsburg“ ekipa 2:0 susitvarkė su Berlyno „Hertha“, o Dortmundo „Borussia“ net 3:0 lengvai įveikė Bylefeldo „Arminia“.