Sportas

2021.02.27 10:05

Po netikėto ASVEL antausio Jasikevičius bedė pirštu į žaidėjų nusiteikimą: taurė jau yra muziejuje

LRT.lt2021.02.27 10:05

2021 m. itin gerai pradėjusi „Barcelona“ (18–8) per pastarąsias 8 rungtynes Eurolygoje buvo suklupusi tik kartą, iškovojo Ispanijos taurę, bet penktadienio vakarą sėkmė nuo Ispanijos komandos nusigręžė – „Barcelona“ jau antrą kartą šiame sezone turėjo pripažinti Vilerbano ASVEL (12–14) pranašumą ir rungtynes pralaimėjo 76:69.

Pirmajame tarpusavio susitikime „Barcelona“ Prancūzijos ekipai nusileido rezultatu 80:68.

Šį kartą ilgą laiką rungtynės klostėsi apylygiai, bet ketvirtajame kėlinyje į priekį pasileido ASVEl. Paskutinę minutę katalonams buvo pavykę priartėti iki 3 taškų skirtumo, tačiau ASVEL susirinko reikalingus taškus nuo baudų linijos ir šventė pergalę.

Po rungtynių „Barcelona“ strategas Šarūnas Jasikevičius buvo nusivylęs savo žaidėjų pasyvumu ir pabrėžė, kad iškovotas Ispanijos taurės titulas jau turi likti praeityje.

„Turime suprasti, kad taurė jau yra muziejuje ir mes negalime gyventi tik iškovotu trofėjumi. Mano vaikinai nusipelnė pailsėti, bet tu privalai suprasti, kad tu turi sugrįžti ir padaryti tai, ką gali geriausiai. Turi žaisti turėdamas ambicijų, kurių mes turėjome pastaraisiais mėnesiais – to mums šiandien trūko. Mane nustebino, koks tylus buvo mūsų atsarginių žaidėjų suoliukas“, – mundodeportivo.com cituoja po runtynių kalbėjusį Š. Jasikevičių.

Š. Jasikevičius nepagailėjo ir papildomų komentarų nuo suoliuko pakilusiems žaidėjams.

„Žmonės turi teisę žaisti blogai, kaip Higginsas ar Calathesas, bet kiti turi pasirodyti. Jei prieš tokias komandas kaip ASVEL, kurios žaidžia daug, nežaisi lygiai taip pat tvirtai fiziškai ir psichologiškai, tu jau pralaimėjai pusę rungtynių“, – as.com cituoja „Barcelona“ strategą.

Po šio pralaimėjimo „Barcelona“ vis dar rikiuojasi pirmoje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje, o ASVEL užima dvyliktąją poziciją.