2021.02.27 07:31

Sezono rungtynes sužaidęs Walkeris paskandino Sabonio vedamą „Pacers“ ekipą

LRT.lt2021.02.27 07:31

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ klubas (15–16) nesugebėjo palaužti Bostono „Celtics“ (16–17) krepšininkų ir šeimininkams nusileido rezultatu 112:118 (31:32, 29:29, 24:31, 28:26).

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms komandas skyrė vos 3 taškai. Tačiau tuomet kelis sėkmingus epizodus susikūrė Bostono krepšininkai ir ilgą laiką išlaikė savo pranašumą.

Pasiduoti neketinę „Pacers“ krepšininkai paskutinėmis sekundėmis surengė spurtą 9:3 ir vėl priartėjo prie varžovų. Tačiau paskutinį žodį rungtynėse tarė Kemba Walkeris, kuris likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos pataikė du baudos metimus ir nebeleido Indianos komandai galvoti apie pergalę.

Keviną Durantą visų žvaigždžių rungtynėse oficialiai pakeitęs D. Sabonis ant parketo praleido 37 minutes ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis pelnė 24 (6/9 dvit., 1/3 trit., 9/10 baud. met.) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

D. Sabonis rungtynėse pasižymėjo ir įspūdingu metimu - lietuvio mestas kamuolys keletą kartų atsitrenkė į viršutinę krepšinio lentos dalį ir galų gale įkrito į lanko vidurį.

„Celtics“ klubą į pergalių kelią šiose rungtynėse vedė K. Walkeris, kuris surengė rezultatyviausią sezono pasirodymą. Gynėjas pelnė 32 (6/9 dvit., 4/10 trit., 8/8 baud. met.) taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Bostono ekipa nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, o Indianos klubas patyrė jau antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Celtics“: K. Walkeris (6/9 dvit., 4/10 trit., 8/8 baud. met.) 32, D. Theisas 17, J. Brownas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) 15, R. Williamsas III (11 atk. kam.) ir J. Teague`as po 14.

„Pacers“: D. Sabonis (6 atk. kam., 9 rez. perd.) 24, J. Holiday`us 19, M. Turneris (10 atk. kam.) 17, A. Holiday`us 15, M. Brogdonas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) 12.