2021.02.27 00:07

Šarui neperkandamas riešutas – ASVEL antrąkart šiame sezone parklupdė „Barcą“

LRT.lt2021.02.27 00:07

Įspūdingą formą demonstruojanti Vilerbano ASVEL (12-14) komanda antrą kartą šiame sezone skėlė antausį Eurolygoje pirmaujančiai „Barcelona“ (18-8) komandai.

Atkaklioje kovoje ASVEL 76:69 (19:15, 15:20, 20:19, 22:15) pranoko Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą komandą.

„Barcelona“ komanda varžovams iš Prancūzijos nusileido ir pirmajame tarpusavio mače. Tuomet ASVEL savo aikštėje triumfavo 80:68.

ASVEL komandai tai buvo jau šešta pergalė paeiliui. Stambulo „Fenerbahče“ pralaimėjus derbį, Prancūzijos komanda dabar yra „karščiausia“ Eurolygoje.

Rungtynės didžiąją dalį klostėsi apylygiai. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (54:54), todėl visa intriga persikėlė į lemiamą ketvirtį.

Jame „Barcelona“ krepšininkai buvo atsiliekančių vaidmenyje. Paskutinę minutę katalonams buvo pavykę priartėti iki 3 taškų, tačiau ASVEL šaltakraujiškai rinko taškus nuo baudų linijos ir šventė pergalę.

„Barcelona“ gretose galingas rungtynes sužaidė Brandonas Daviesas, surinkęs 22 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Norrisas Cole`as, į savo sąskaitą įsirašęs 21 tašką ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 22, Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 9.

ASVEL: Norrisas Cole`as 21, Davidas Lighty, Williamas Howardas ir Moustapha Fallas po 13.