Sportas

2021.02.26 20:01

Ibrahimovičius sukritikavo NBA žvaigždę Jamesą: sportininkai neturėtų politikuoti

LRT.lt2021.02.26 20:01

„AC Milan“ futbolo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius žavisi NBA ikonos LeBrono Jameso žaidimu, tačiau ragina tiek jį, tiek ir kitus sportininkus nesivelti į diskusijas apie politiką.

39-erių metų švedas, prieš kelerius metus pats žaidęs ir gyvenęs JAV, tikina, kad sportininkai, įskaitant L. Jamesą, tapdami žymiais asmenimis ima politikuoti, o to, anot Z. Ibrahimovičius, reikėtų vengti.

„LeBronas yra fenomenalus krepšinyje, tačiau aš nemėgstu, kai žmonės, turėdami tam tikrą statusą visuomenėje, tuo pačiu užsiima politika“, – savo šalies žiniasklaidai sakė Z. Ibrahimovičius.

„Būk savo srityje ir daryk tai, ką darai geriausiai. Aš žaidžiu futbolą, nes tą moku daryti geriausiai. Man nepatinka politika. Jeigu aš būčiau politikas, tuomet ir politikuočiau.

Manau, kad tai yra pirmoji klaida, kurią daro žmonės, kurie tampa garsiais ir įgyja tam tikrą statusą visuomenėje. Tačiau to reikėtų vengti. Tiesiog daryk tai, ką darai geriausiai, o kitaip atrodysi juokingai“, – pridūrė futbolo žvaigždė.

L. Jamesas yra bene vienas aktyviausiai savo nuomonę JAV politikos atžvilgiu sakantis NBA krepšininkas. Jis ne kartą kritikavo dabar jau buvusį JAV prezidentą Donaldą Trumpą ir jo politiką.