Sportas

2013.03.14 20:39

„Žalgiris“ Maskvoje versis be M. Popovičiaus

basketnews.lt2013.03.14 20:39

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į Eurolygos rungtynes Maskvoje išvyks be rezultatyviausio komandos žaidėjo Marko Popovičiaus.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į Eurolygos rungtynes Maskvoje išvyks be rezultatyviausio komandos žaidėjo Marko Popovičiaus.

Kroatas dėl blauzdos sumušimo bus priverstas praleisti penktadienio „Top 16“ etapo rungtynes su Maskvos CSKA komanda.

Šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai po 13,5 taško renkantis M. Popovičius traumą patyrė dar praėjusią savaitę. Dėl jos kroatas praleido sekmadienio VTB Vieningosios lygos rungtynes Minske su vietos „Tsmoki“ klubu.

Medikai M. Popovičiui rungtyniauti vis dar neleidžia, o ketvirtadienį rytinėje komandos treniruotėje trumpam pasirodęs kroatas gavo trenerio leidimą nevykti į Maskvą.

„Žalgirio“ strategas Joanas Plaza suskaičiavo, kad lyginant su pirmuoju maču Kaune, komanda prarado jau keturis krepšininkus – išvykusius Ibrahimą Jaaberą ir Tremmellą Dardeną, bei susižeidusius Paulių Jankūną ir M. Popovičių.

Kartu jie pelnė per pirmąją komandų akistatą Kaune pelnė net 42 taškus, tačiau „Žalgiris“ turėjo pripažinti CSKA pranašumą 73:87.

„Tai bus visiškai kitokios rungtynės, tačiau turėsime žaisti dėl vardo, kuris yra ant mūsų marškinėlių. Gal neturime daug galimybių laimėti prieš CSKA, tačiau turėsime kovoti, – mačo Maskvoje išvakarėse kalbėjo J. Plaza. – Turime žaidėjų, kurie turės pasitempti – kaip McGrathas, Kuzminskas, Lipkevičius. Visi turės pasitempti.“

„Žalgirio“ strategas nekomentavo gandų, kad komandą savaitės pabaigoje gali palikti ir Oliveris Lafayette`as.

„Pagal kontrakto sąlygas, jis gali palikti ekipą. Tačiau aš nežinau, ar taip ir bus. Žinau, kad naujoji klubo valdžia bando sutvarkyti reikalus ir stengiasi, kad daugiau nė vienas žaidėjas neišvyktų“, – sakė J. Plaza.

Į Maskvą „Žalgiris“ išvyko su 11 krepšininkų.