2021.02.26 00:22

Po išskirtinės pergalės „Real“ treneris neslėpė nuostabos: neturiu tam paaiškinimo

LRT.lt2021.02.26 00:22

„Pirmą kartą karjeroje matau, kad Eurolygos rungtynėse komanda nemestų nei vienos baudos“, – po pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ (14-12) teigė Madrido „Real“ (16-10) treneris Pablo Laso.

Jo auklėtiniai ketvirtadienį 70:58 (21:13, 15:18, 15:11, 19:16) įveikė žalgiriečius ir gerokai sustiprino savo pozicijas kovoje dėl vietos aštuntuke.

Tačiau po dvikovos P. Laso labiausiai stebėjosi statistikos protokole įrašytais nuliais ties baudų metimų skaičiumi.

„Manęs žaidėjai jau klausė, ar aš esu matęs kažką panašaus. Tai verčia mane pagalvoti, nes eisiu į rūbinę ir turėsiu jiems kažką pasakyti, tačiau neturiu tam paaiškinimo“, – transliacijos metu po dvikovos kalbėjo „Real“ startegas.

Eurolyga per LRT. Skaudus „Real“ smūgis „Žalgiriui“: laukia dar sunkesnė kova dėl vietos aštuntuke

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo „Žalgirio“ krepšininkams, tačiau netrukus „Real“ atsakė savo spurtu ir po pirmojo kėlinio įgijo solidžią 8 taškų persvarą (21:13).

Antrajame kėlinyje M. Schillerio auklėtiniai ėmė strigti ir vienu metu buvo aikštės šeimininkus paleidę 11 taškų skirtumu. Tiesa, pagerintas žaidimas prieš pat pertrauką leido „Žalgiriui“ atsilikimą kiek aptirpdyti.

Pailsėjė žalgiriečiai kibo „Real“ į atlapus ir buvo priartėję iki vieno taško (38:39), tačiau „Real“ labai greitai atstatė saugesnį pranašumą. Ketvirtajamė kėlinyje aikštės šeimininkai visiškai perėmė žaidimo kontrolę ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Mes gynyboje atrodėmė labai solidžiai ir atlikome puikų darbą. Buvo smulkmenų, tačiau esu patenkintas, kaip komanda gynėsi. Tačiau puolimu negaliu pasidžiaugti, nes klydome 22 kartus“, – po dvikovos pridėjo P. Laso.