Sportas

2021.02.26 00:38

Dėl gynybos žaidėjus pagyręs Schilleris išskyrė skurdaus „Žalgirio“ puolimo bėdas

LRT.lt2021.02.26 00:38

„Didžiausias iššūkis mums buvo pelnyti taškus“, – po skaudaus pralaimėjimo Eurolygos spaudos konferencijoje kalbėjo Kauno „Žalgirio“ (14-12) treneris Martinas Schilleris.

Austro kariauna ketvirtadienį išvykoje 58:70 (13:21, 18:15, 11:15, 16:19) turėjo pripažinti Madrido „Real“ komandos pranašumą. Ši nesėkmė gerokai apsunkino „Žalgirio“ kovą dėl vietos pirmajame aštuntuke.

„Pirmiausiai, tai sveikinimai varžovams laimėjus rungtynes. Jeigu pasižiūrėsime į žaidimo ritmą ir visą dvikovos eigą, tai manau, kad jie nusipelnė laimėti“, – pagyrų „Real“ komandai negailėjo M. Schilleris.

Eurolyga per LRT. Skaudus „Real“ smūgis „Žalgiriui“: laukia dar sunkesnė kova dėl vietos aštuntuke

Madrido klubas visiškai dominavo gynyboje ir „Žalgirio“ krepšininkams leido įmesti viso labo 58 taškus. Tai yra antras prasčiausias „Žalgirio“ rezultatas šį sezoną. Mažiau jie buvo įmetę tik tragiškose rungtynėse su Tel Avivo „Maccabi“, kuomet sugebėjo surinkti tik 57 taškus.

„Didžiausias iššūkis mums buvo pelnyti taškus, kas pavyko pačioje pradžioje. Žinojome, kad bus sunku, nes „Real“ atrodė ypatingai gerai gynyboje ir mes negalėjome išsiaiškinti, kaip juos užpulti“, – savo komandos bėdas vardijo M. Schilleris.

Tiesa, „Žalgirio“ strategas turėjo kuo pasidžiaugti.

„Aš esu patenkintas mūsų pastangomis gynyboje, galiu tik pagirti savo vyrukus dėl susikaupimo, ypač dėl to, kad žaidėmė praėjus tik 48 valandoms po praėjusios dvikovos“, – kalbėjo austras.

Kitas Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais jau kitą antradienį, kuomet namuose priims Vilerbano ASVEL krepšininkus. Šią dvikovą transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt