2021.02.25 21:58

„Arsenal“ išsigelbėjo UEFA Europos lygoje, „Napoli“ baigė savo pasirodymą

LRT.lt2021.02.25 21:58

Šį sezoną sunkiai savo žaidimą atrandantis Londono „Arsenal“ klubas išnešė sveiką kailį UEFA Europos lygos šešioliktfinalyje.

Anglijos komanda atsakomosiose rungtynėse 3:2 (1:1) įveikė „Benfica“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. Pirmoji tarpusavio akistata baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Arsenal“ išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje po Pierre-Emericko Aubameyango įvarčio, tačiau „Benfica“ dar iki pertraukos spėjo išlyginti rezultatą.

61-ąją minutę Rafa Silva pasiuntė į nokdauną Londono klubą. Svečių pelnytas įvartis reiškė, kad „Arsenal“ reikėjo mušti bent du kart. Tačiau jau po 6 minučių „Arsenal“ išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį pelnė pačioje dvikovos pabaigoje, kuomet antrą sykį pasižymėjo Pierre-Emerickas Aubameyangas.

Kovas Europos lygoje baigė „Napoli“ komanda. Italijos klubas namuose 2:1 (1:1) įveikė „Granada“ futbolininkus, tačiau tokios pergalės jiems neužteko, nes pirmajame mače varžovams nusileido 0:2.