Sportas

2021.02.24 21:05

Gasolį su Sabu palyginęs Maskoliūnas mato „Žalgirį“ atkrintamosiose: „Real“ dabar pažeidžiamas

Paulius Cubera, LRT.lt2021.02.24 21:05

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Darius Maskoliūnas džiaugiasi Kauno „Žalgirio“ žaidimu Eurolygoje ir mato kauniečius tarp aštuonių stipriausių turnyro reguliaraus sezono komandų. Interviu portalui LRT.lt „Barcelona“ trenerio asistentas pasidžiaugė ir Pau Gasolio atvykimu į jo komandą.

Visą interviu su Lietuvos rinktinės treneriu D. Maskoliūnu portale LRT.lt skaitykite ketvirtadienį. Apie labiausiai nustebinusius rinktinės žaidėjus, lietuviams trukdžiusį spaudimą bei trenerio klaidas atrankoje į Europos čempionatą.

Paklaustas apie Kauno „Žalgirio“ žaidimą šio sezono Eurolygoje, D. Maskoliūnas patikino, kad matė absoliučiai visas savo buvusio klubo rungtynes ir regi „Žalgirį“ atkrintamosiose.

„Jiems labai svarbi ši savaitė. Manau, kad šiai dienai Madridas yra labiausiai paimamiausias, kiek tai gali būti, nors ir Madride.

Komanda momentais žaidžia super patrauklų ir malonų akiai krepšinį, man tikrai smagu žiūrėti, nes praktiškai visi žaidėjai buvo komandoje, ir mums dirbant „Žalgiryje“. Tik geros emocijos, o kai žaidžia su „Barca“ – dvigubai geros. Mes laimime, o jie gerai žaidžia“, – kalbėjo D. Maskoliūnas.

Savaitgalį paskelbta, kad prie Katalonijos klubo prisijungs Ispanijos krepšinio superžvaigždė Pau Gasolis, kuris žais „Barcoje“ iki sezono pabaigos nemokamai, kad galėtų susigrąžinti sportinę formą ir dalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse vasarą.

P. Gasolio prisijungimą prie „Barcelona“ ekipos D. Maskoliūnas palygino su Arvydo Sabonio atvykimu į „Žalgirį“ karjeros pabaigoje 2003–2004 m. sezone.

„Aš jums labai gerą palyginimą duosiu – ką Arvydas Sabonis paskutiniame savo sezone davė „Žalgiriui“? Per vieną metimą finalo ketvertą, o ten jau neaišku, kas būtų įvykę.

Manau, kad Pau Gasolis yra panašaus kalibro žvaigždė, aišku, Sabas vienu laipteliu aukščiau, nors pagal titulus Pau jį lenkia. Bet toks būtų mano palyginimas“, – kalbėjo D. Maskoliūnas.