Sportas

2021.02.24 09:44

„Žalgirio“ treneris užstoja tarp „Visų žvaigždžių“ nepatekusį brolį – Domantas apvogtas

LRT.lt2021.02.24 09:44

Domantui Saboniui nepatekus į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes toks sprendimas sukėlė prieštaravimų tarp krepšinio ekspertų. Kauno „Žalgiryje“ trenerio asistentu dirbantis D. Sabonio brolis Tautvydas tokį sprendimą pavadino vagyste.

„Nenoriu būti nepagarbus jo žaidimui, nes šį sezoną jis rungtyniauja puikiai, bet nesuprantu, kaip Vučevičius pasirinktas vietoj Sabonio. Tai, žinau, kad esu suinteresuotas. „Pacers“ yra ketvirti, „Magic“ – dvylikti. Domas yra antras pagal dvigubus dublius ir trečias pagal trigubus dublius po Jokičiaus ir Giannio“, – „Twitter“ savo nuomonę dėstė Tautvydas Sabonis.

D. Sabonis šį sezoną „Pacers“ gretose renka po 21,5 taško, 11,6 atkovoto kamuolio ir 5,7 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Per 29 rungtynes šį sezoną lietuvis net 23 kartus surinko dvigubą dublį, tris kartus – trigubą dublį.

T. Sabonio įvardytas „Magic“ lyderis N. Vučevičius šį sezoną fiksuoja 24,1 taško, 11,7 atkovoto kamuolio ir 3,6 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Pagrindinis Domanto brolio argumentas – komandų pozicijos. Šiuo metu „Pacers“ yra iškovojusi 15 pergalių ir patyrusi 14 nesėkmių bei Rytų konferencijoje žengia ketvirta. „Magic“ su 13 pergalių ir 19 nesėkmių yra 12-oje vietoje Rytuose.

N. Vučevičius tarp NBA žvaigždžių jau buvo patekęs 2019 m., o D. Sabonis – praėjusiame sezone.

„Taip pat negaliu patikėti, kad Bookeris nėra pasirinktas. Domas ir Bookeris yra apvogti. Bookeris turėtų pakeisti AD“, – pridėjo T. Sabonis.

Be lietuvio įvertinimo nesulaukė ir šį sezoną puikiai žaidžiantis Devinas Bookeris.

„Suns“ lyderis D. Bookeris šį sezoną fiksuoja 24,7 taško, 3,8 atk. kam. ir 4,3 rez. perd. statistiką, o Fynikso klubas su 20 pergalių per 30 susitikimų Vakaruose tvirtai žengia ketvirtoje vietoje.

Kol kas nėra aišku, kad „Visų žvaigždžių“ rungtynėse galės žaisti traumuotas „Lakers“ aukštaūgis Anthony Davisas, tad jį pakeis kažkuris Vakarų konferencijos žaidėjas.