Sportas

2021.02.24 08:40

Golfo legenda Woodsas po automobilio avarijos pabudo po operacijos ir yra sąmoningas

LRT.lt2021.02.24 08:40

JAV golfo legenda Tigeris Woodsas pabudo iš komos po operacijos, kuri sportininkui skubiai atlikta po automobilio avarijos, praneša CNN.

Oficialioje 45 metų žaidėjo „Twitter“ paskyroje rašoma, kad jis „pabudo iš komos, yra sąmoningas ir atsigauna“.

CNN praneša, kad T. Woodsas patyrė daugybinius ir kojų sužalojimus, ja lūžo kulkšnis, o pareigūnams po avarijos atvykus į įvykio vietą jis buvo užspaustas automobilyje.

Automobilio avariją sportininkas patyrė netoli Los Andželo kelyje, kuris pareigūnams žinomas dėl dažnų avarijų viršijant greitį. T. Woodso vairuojamas automobilis nulėkė išlėkė į priešpriešinę eismo juostą, rėžėsi į kelkraštį, nulėkė nuo kelio ir kelis kartus vertėsi, kliudė medį.

Policija taip pat praneša, kad nėra duomenų, jog T. Woodsas būtų vairavęs apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotikų.

Pirmasis į avarijos vietą atvykęs pareigūnas liudijo, kad jam atvykus vairuotojas buvo savo vietoje prispaustas, segėjo saugos diržą, buvo sąmoningas ir pasakė savo vardą.

T. Woodas anksčiau yra turėjęs problemų su policija. 2009 m. jis neblaivus pateko į avariją, o ši nelaimė iššaukė didžiulį skandalą, kuomet paaiškėjo, jog sportininkas yra neištikimas žmonai, turi santykius vienu metu su keliomis moterimis.

Tuomet žaidėjas parado nemažai reklamo sutarčių, užsidarė į reabilitacijos kliniką ir golfo nežaid ėpenkis mėnesius.

2017 m. T. Woodsas turėjo problemų su policija dar sykį, kai pareigūnai jį rado automobilyje prie vairo miegantį. Įtarta, kad vyras vėl vairavo neblaivus, bet paaiškėjo, kad taip T. Woodso organizmas reagavo į vaistus, skirtus gydytojo nugaros skausmui malšinti.