2021.02.23 23:54

Čempionų lygoje – Giroud įvartis per save ir „Lazio“ vilčių nepalikęs „Bayern“ pasirodymas

LRT.lt2021.02.23 23:54

Antradienį vakare pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės. Pranašumą prieš atsakomąsias UEFA čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes įgijo Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Chelsea“ klubai.

Bukarešte įvyko bene laukiamiausia dvikova – ginklus tarpusavyje surėmė Madrido „Atletico“ ir „Chelsea“ klubai.

Akrobatiškas Olivier Giroud įvartis 71-ąją minutę padovanojo „mėlynųjų“ ekipai pergalę rezultatu 1:0.

„Chelsea“ dominavo bene visą rungtynių laiką, tačiau „Atletico“ buvo pastatęs sieną prie savo vartų. Visgi ne itin sėkmingas gynėjo Mario Hermoso veiksmas leido „Chelsea“ ekipai įmušti pergalingą įvartį – O. Giroud išvengė nuošalės ir pasižymėjo smūgiu per save.

Kitose rungtynėse, kurios įvyko Italijos sostinėje, čempionų titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ padėjo tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link.

Čempionų jėgą pajuto Romos „Lazio“ klubas, savo aikštėje patyręs nesėkmę rezultatu 1:4.

Jau pirmajame kėlinyje „Bayern“ įgijo triuškinamą persvarą – po įvartį įmušė Robertas Lewandowskis (9 min.), 17-metis Jamalas Musiala (24 min.) ir Leroy`us Sane. Jaunajam J. Musiala tai buvo vos trečiosios rungtynės Čempionų lygoje.

Antrojo kėlinio pradžioje, varžovui nukreipus kamuolį į savus vartus, „Bayern“ įgijo keturių įvarčių persvarą, bet 49-ąją minutę Joaquinas Correa sušvelnino atsilikimą. Tiesa, atsitiesti ir prie tokio rezultato „Lazio“ futbolininkams bus sudėtinga užduotis.

Abiejų porų atsakomieji mačai įvyks kovo 17-ąją dieną.