Sportas

2021.02.24 12:04

Nuo koronaviruso pasveikęs Lekavičius jaučiasi vis geriau ir laukia akistatos su „Real“

LRT.lt2021.02.24 12:04

Kauno „Žalgiris“ antradienį vakare laimėjo atidėtas Eurolygos 24-ojo turo rungtynes. Kauniečiai savo aikštėje įrodė pranašumą prieš jėgų pristigusius varžovus iš Belgrado.

„Crvena Zvezda“ kurį laiką buvo išguldyta koronaviruso, bet pirmoje rungtynių dalyje kėlė rimtų problemų žalgiriečiams, kurie, savo ruožtu, smogė po pertraukos ir triumfavo 75:62.

„Žalgirio“ ekipa šioje dvikovoje taip pat sulaukė nuo koronaviruso pasveikusio žaidėjo.

Beveik dvi savaites nežaidęs Lukas Lekavičius mače su „Crvena Zvezda“ ant parketo praleido 15 minučių ir surinko 6 taškus.

„Prasirgau lengvai, sugrįžti gal kažkiek buvo sunkiau, bet gerai, kad turėjau pakankamai daug dienų, per kurias turėjau tris individualias treniruotes, tris – komandines. Jaučiuosi pakankamai gerai. Aišku, dar kažkiek trūksta laiko, bet manau, kad eis geryn“, – savo būklę „Žalgiris TV“ komentavo gynėjas.

Kalbėdamas apie rungtynes, L. Lekavičius pažymėjo gynybą iki pertraukos ir po jos.

„Dvi skirtingos pusės. Pirmoje pusėje niekas nepavyko, ypač gynyboje – praleidome per daug taškų. Antroje dalyje susitvarkėme gynyboje ir viskas buvo gerai. Pirmus du kėlinius pernelyg lengvai leidome žaisti. Vėliau žaidėme agresyviau ir dėl to laimėjome“, – tęsė krepšininkas.

Jau ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia rungtynės išvykoje su Madrido „Real“. Pastarieji šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, tačiau žalgiriečiai vis tiek ruošiasi atkakliai kovai.

„Dabar reikia pailsėti, nieko daugiau. Rytoj turėsime lengvą treniruotę, pasižiūrėsime varžovų video ir eisime į kovą“, – pridūrė L. Lekavičius.