2021.02.23 07:51

Pergalių garantu „Jazz“ tapo tritaškių lietus, „Suns“ – keli tūkstančiai sirgalių arenoje

LRT.lt2021.02.23 07:51

NBA reguliariajame sezone sužaistos šešerios rungtynės, o vienas mačas šį kartą buvo atidėtas dėl koronaviruso. Vis dėlto Fynikse rungtynėmis džiaugėsi ir vieni nuo kitų atskirti sirgaliai, o Jutoje krito tritaškių rekordas.

Fynikso „Suns“ (20-10) krepšininkai pratęsė sėkmingą savo sezoną, kai namuose 132:100 (32:26, 31:28, 37:17, 32:29) nepaliko jokių vilčių Portlando „Trail Blazers“ (18-12).

Rungtynėse nugalėtojas buvo aiškus jau po trijų kėlinių, kuriuos „Suns“ lyderis Devinas Bookeris uždarė tolimu tritaškiu metimu iš savos aikštės pusės – 100:71.

„Suns“ lyderis ketvirtajame kėlinyje jau galėjo ramiai ilsėtis ant atsarginių žaidėjų suolelio, o per tris ketvirčius D. Bookeris spėjo pelnyti 34 taškus, taip šeštą kartą šį sezoną peržengdamas 30-ies taškų ribą.

32 taškai – pergalė didžiausiu skirtumu šį sezoną „Suns“ klubui. Jų rungtynėse Fynikse šįkart arenoje buvo apie 3000 sirgalių, kurie stebėjo mačą laikydamiesi atstumų vieni nuo kitų.

„Suns“: D. Bookeris (10/15 dvit.) 34, D. Aytonas (8/11 dvit.) 19, D. Šaričius (9 atk. kam.) 14, C. Johnsonas 13, M. Bridgesas 10.

„Trail Blazers“: D. Lillardas (1/7 trit.) 24, N. Little`as 18, G. Trentas (3/12 trit.) 11, C. Anthony 10.

Jutos „Jazz“ (25-6) atsigavo po 9 pergalių seriją nutraukusio pralaimėjimo pačiu geriausiu būdu – 132:110 (35:35, 29:32, 27:23, 41:20) sutriuškindama Šarlotės „Hornets“ (14-16).

„Jazz“ ekipa pasiekė klubo visų laikų rekordą – pataikė net 28 tritaškius (28/55, 51 proc.). 19 tų tritaškių pataikė krepšininkai, pradėję mačą ant atsarginių žaidėjų suolelio – tai visų laikų NBA rekordas.

Joe Inglesas ir George`as Niangas pataikė po 7 tolimus metimus – tai jų karjeros rekordas. G. Niangas visus 7 tritaškius įmetė vos per 16 žaidimo minučių.

Įdomu, kad per dvejas rungtynes šį sezoną „Hornets“ ekipa „Jazz“ krepšininkams iš viso leido įmesti net 54 tritaškius.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Hornets“ pirmavo 81:70, tačiau persvaros neišlaikė. Prieš ketvirčio pabaigą „Jazz“ pradėjo spurtą, kuris persikėlė ir į ketvirtąjį kėlinį – 26:2. Tai baigėsi persvara 111:92 ir viskas šiame mače jau buvo aišku.

„Jazz“: D. Mitchellas (3/8 trit., 8 rez. perd.) 23, J. Inglesas (7/10 trit.) ir G. Niangas (7/7 trit.) po 21, J. Clarksonas (5/10 trit.) 20, M. Conley`is (4/9 trit.) 15, R. Gobertas (12 atk. kam.) ir B. Bogdanovičius po 10.

„Hornets“: L. Ballas (7 atk. kam.) ir G. Haywardas (1/5 trit.) po 21, M. Monkas (4/8 trit.) 20, P.J. Washingtonas 17, T. Rozieras 12.

Kiti rezultatai:

Dalaso „Mavericks“ (14-15) – Memfio „Grizzlies“ (13-14) 102:92

Oklahomos „Thunder“ (12-19) – Majamio „Heat“ (14-17) 94:108

Hjustono „Rockets“ (11-18) – Čikagos „Bulls“ (14-16) 100:120

Los Andželo „Lakers“ (22-10) – Vašingtono „Wizards“ (11-17) 124:127 po pratęsimo