2021.02.22 21:07

Gudaičio ir Pangoso dueto vedamas „Zenit“ įveikė „AX Armani“ klubą

LRT.lt2021.02.22 21:07

Sankt Peterburgo „Zenit“ (15–9) klubas Eurolygos rungtynėse 79:70 (19:15, 21:23, 14:16, 26:16) sugebėjo palaužti Milano „AX Armani“ (16–9) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus ir atkakli kova virė iki pat rungtynių pabaigos. Milano komanda net kelis kartus bandė kilti į šturmą, bet lemiamais momentais neklydę Sankt Peterburgo komandos krepšininkai sugebėjo išlaikyti pergalę savo rankose.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Artūras Gudaitis ir Kevinas Pangosas.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 16 (6/8 dvit., 4/6 baud. met.) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, blokavo 2 metimus ir surinko 20 naudingumo balų. A. Gudaitis šiose rungtynėse sukūrė ir itin įspūdingą epizodą, kai antrajame kėlinyje sugrūdo kamuolį iš viršaus nepaisydamas prieš jį pašokusio Kyle`o Hineso.

K. Pangosas nugalėtojams taip pat pelnė 16 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 25 naudingumo balus.

„AX Armani“ gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Kevinas Punteris.

„Zenit“: A. Gudaitis ir K. Pangosas (10 rez. perd.) po 16, B. Baronas 13, A. Poythressas ir W. Thomasas po 10.

„AX Armani“: K. Punteris 16, S. Shieldsas 15, S. Rodriguezas 10, K. Hinesas (10 atk. kam.) 9.