Sportas

2021.02.22 08:46

Maskoliūnas pasirinko rinktinės sudėtį lemiamai Europos čempionato atrankos dvikovai su Danija

LRT.lt2021.02.22 08:46

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriai išsirinko sudėtį lemiamoms Europos krepšinio čempionato atrankos rungtynėms su Danijos rinktine, praneša krepsinionamai.lt.

Trenerių sprendimu šiose rungtynėse nežais Mindaugas Girdžiūnas ir Regimantas Miniotas, o į sudėtį įtrauktas Arnas Velička ir Marekas Blaževičius.

A. Velička pirmose tarpusavio rungtynėse su Danijos rinktine pelnė 6 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus. M. Blaževičius pirmoje akistatoje surinko 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir taip pat surinko 9 naudingumo balus.

Pirmose tarpusavio rungtynėse netikėtą pergalę rezultatu 80:76 iškovojo Danijos rinktinė. Būtent Lietuvos ir Danijos dvikovos nugalėtojas pateks į Europos čempionatą, o rungtynės pirmadienį prasidės 19 val. 30 min.

Rinktinės sąrašas dvikovai su Danija:

Vaidas Kariniauskas, Šarūnas Vasiliauskas, Mantas Kalnietis, Tomas Dimša, Arnas Velička, Arnas Butkevičius, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas, Eimantas Bendžius, Gytis Masiulis, Marekas Blaževičius ir Laurynas Birutis.