2021.02.21 17:13

Nesiseka ir Ispanijoje – „Barcelona“ rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų

LRT.lt2021.02.21 17:13

Skaudžiai savaitės viduryje prieš Paryžiaus „Saint-Germain“ kritusi „Barcelona“ komanda kluptelėjo ir Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.

24-ojo turo rungtynėse Ronaldo Koemano treniruojama komanda namuose apmaudžiai liko be pergalės rungtynėse su lygos naujoku „Cadiz“ klubu – 1:1.

Iki šių rungtynių „Barcelona“ Ispanijos pirmenybėse fiksavo septynių pergalių iš eilės seriją.

Kovoje su „Cadiz“ prarasti taškai yra ypač skaudūs dėl to, kad šeštadienį pralaimėjimą patyrė pirmoje vietoje žygiuojantis Madrido „Atletico“ klubas. „Barcelona“ pergalės atveju galėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų.

32-ąją minutę katalonus į priekį nuo 11 metrų žymos buvo išvedęs Lionelis Messi, kuris tapo „Barcelona“ komandos rekordininku pagal sužaistas rungtynes „La Liga“ pirmenybėse.

„Barcelona“ dominavo visą rungtynių laiką. „Cadiz“ praktiškai nesusikūrė pavojingų progų, tačiau 88-ąją minutę nesėkmingas Clemento Lenglet žaidimas baudos aikštelėje šeimininkams kainavo labai brangiai – „Cadiz“ sulaukė galimybės pasižymėti nuo 11 metrų žymos. Alexo Fernandezo smūgis buvo tikslus ir „Barca“ liko be pergalės.

Šį savaitgalį daugiausiai išlošė Madrido „Real“ klubas, iškovojęs pergalę ir nuo „Atletico“ sumažinęs atsilikimą iki 3 taškų.