2021.02.20 19:12

Staigmena Vokietijoje – „Eintracht“ namuose parklupdė „Bayern“ komandą

LRT.lt2021.02.20 19:12

Antrą kartą iš eilės taškus Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse prarado čempionų titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ komanda, kuri išvykoje pripažino Frankfurto „Eintracht“ pranašumą.

Praėjusį pirmadienį „Bayern“ sužaidė lygiosiomis, o dabar patyrė nesėkmę rezultatu 1:2.

12-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Daichi Kamada, o 31-ąją minutę pranašumą įspūdingu šūviu padidino Aminas Younesas.

Antrojo kėlinio pradžioje Robertas Lewandowskis sušvelnino atsilikimą, bet „Eintracht“ atsilaikė likusį laiką ir šventė pergalę.

„Bayern“, patyręs trečiąjį pralaimėjimą šiame sezone, lieka pirmoje vietoje. „Leipzig“ sekmadienį gali sumažinti atsilikimą iki 2 taškų.

„Eintracht“ po penktos pergalės iš eilės kyla į ketvirtąją poziciją.

Rungtynės įvyko įdomus epizodas – pačioje susitikimo pradžioje keitimo prireikė šoniniam arbitrui, kuris pasitempė čiurną.