Sportas

2021.02.17 21:10

„Riteriai“ sukirto rankomis su vidurio gynėju iš Nigerijos

LRT.lt2021.02.17 21:10

21-erių metų vidurio gynėjas iš Nigerijos Olaide Badmus būsimame sezone atstovaus „Riterių“ ekipai. Futbolininkas su naujojo klubo marškinėliais jau žaidė trejas kontrolines rungtynes, per kurias pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu, rašo fkriteriai.lt.

„Olaide nuo pirmos treniruotės puikiai įsiliejo į kolektyvą. Trejos kontrolinės rungtynės ir kelios savaitės komandinėse treniruotėse atskleidė puikius gynėjo gebėjimus. Esame įsitikinę, kad jis sustiprins mūsų komandą, todėl vienas malonumas pranešti, kad šis futbolininkas tapo „Riterių“ organizacijos dalimi.

Tai jaunas žmogus, tačiau tikrai subrendęs žaidėjas aikštėje“, – kalbėjo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Futbolininkas karjerą Europoje pradėjo 2019 metais, kai atvyko į „Valmierą“. Praėjusiais metais su šiuo klubu O. Badmus iškovojo Latvijos čempionato bronzą.

„Per tas kelias savaites, kurias praleidau Lietuvoje, supratau, kad jūsų šalis ir Latvija turi labai daug bendro. Kultūros skirtumų nepajutau, žmonės panašūs, viskas man čia atrodo pažįstama, todėl ir adaptacija neužtruko. Patekau į gerą komandą, man čia viskas patinka, labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę likti ir siekti bendrų tikslų“, – sakė „Riterių“ naujokas.

Nigerietis tapo ketvirtuoju prie „Riterių“ šiemet prisijungusiu futbolininku po Armanto Vitkausko, Luko Kochanausko ir Artūro Dolžnikovo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt