2021.02.17 11:48

Po pralaimėjimo Koemanas pripažino varžovų jėgą, Pochettino džiaugėsi santūriai

LRT.lt2021.02.17 11:48

Dar šį savaitgalį „Barcelona“ futbolo klubo žvaigždės tryško džiaugsmu ir sveikino Šarūno Jasikevičiaus kariauną su iškovotu Ispanijos taurės titulu, tačiau antradienio vakaras jiems gerokai apkarto.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse „Barcelona“ namuose patyrė skaudų pralaimėjimą ir Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkams nusileido 1:4 (1:1).

Dvikovos didvyriu tapo tris įvarčius pelnęs Kylianas Mbappe.

„Aš visuomet norėjau parodyti geriausią savo versiją žaisdamas Paryžiaus klube, kuris man labai daug reiškia. Man nevisada pasisekdavo, galbūt turėdavau ir prastesnių rungtynių, tačiau niekada nebuvau tas, kuris slėpdavosi padaręs klaidas“, – po dvikovos uefa.com cituoja tris įvarčius pelniusį prancūzą.

Rungtynės „Barcai“ žadėjo kur kas kitokį scenarijų – 27-ąją minutę į PSG vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį galingu smūgiu realizavo Lionelis Messi.

Visgi „Barcelona“ nespindėjo gynyboje ir jau po penkių minučių traukė kamuolį iš savo vartų. Po meistriško Marco Verratti perdavimo pasižymėjo K. Mbappe.

Kova persikėlė į antrąjį kėlinį, o jame visa galva pranašesni buvo svečiai iš Paryžiaus. 65-ąją minutę PSG „sužvejojo“ dar vieną įvartį, jo autoriumi tapo K. Mbappe.

Sutrikę katalonai išlipti iš duobės nesugebėjo – 70-ąją minutę į Marco-Andre ter Stegeno vartus krito trečiasis įvartis. Šį kartą standartinės situacijos metu šeimininkus nubaudė viso susitikimo metu žibėjęs Moise`as Keanas.

Ties tuo „Barcelona“ kančios nesibaigė – 85-ąją minutę paskutinę vinį į varžovų karstą kalė K. Mbappe, vakarą be Neymaro Barselonoje užbaigęs „hat-tricku“ ir taip priartinęs PSG prie ketvirtfinalio.

Po iškovotos pergalės „Saint-Germain“ treneris Mauricio Pochettino stengėsi išlikti santūrus.

„Tobulumui ribų nėra. Aš esu laimingas ir dėl rezultato, ir dėl pačio žaidimo, tačiau mes negalime tuo puikuotis. Mūsų laukia svarbios rungtynės Prancūzijos čempionate ir dabar jau galvojame apie jas“, – kalbėjo Paryžiaus komandos strategas.

Tuo tarpu „Barcelona“ treneriui Ronaldui Koemanui teko pripažinti faktą, kad vilčių žengti toliau liko labai mažai.

„Galėčiau jums meluoti, tačiau namuose pralaimėjus 1:4 yra labai mažai šansų patekti į ketvirtfinalį. Šios rungtynės parodė, kur mes turėtume patobulėti, ypatingai kalbant apie Čempionų lygos lygį.

Belieka tik pripažinti, kad varžovai buvo geresni antrajame kėlinyje. Jie parodė, kad yra kur kas gilesnė komanda, nei mes. Mes turime gerinti savo žaidimą. Žinojome, kad taip gali nutikti žaidžiant su jais, nes fiziškai, patirties klausimu, tiesa pasakius, dėl daugybės dalykų jie yra geresni“, – po dvikovos teigė „Barcelona“ treneris.

Atsakomosios rungtynės Paryžiuje bus žaidžiamos kovo 10 dieną.