Sportas

2013.03.13 12:15

„Neptūnas“ neboikotuos rungtynių Vilniuje

basketnews.lt 2013.03.13 12:15

Finansinių problemų kamuojamas Klaipėdos „Neptūnas“ atvyksta į Vilnių žaisti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynių.

Finansinių problemų kamuojamas Klaipėdos „Neptūnas“ atvyksta į Vilnių žaisti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynių.

Trečiadienį vakare uostamiesčio ekipa sostinėje susikaus su „Sakalais“ ir rekordinę pergalių seriją šalies čempionate sieks pratęsti iki 12-os.

Dvikovos išvakarėse imta kalbėti, kad „Neptūnas“ gali nevykti į dvikovą, nes krepšininkai jau daugiau nei tris mėnesius negauna atlyginimų.

Tačiau trečiadienį ryte klubo atstovai BasketNews.lt portalui patvirtino, kad rungtynės Vilniuje įvyks.

„Neptūnui“ trūksta apie 700 tūkst. litų, kad baigtų šį sezoną. Dalį šių lėšų klubas tikisi gauti iš savivaldybės, kuri numačiusi 500 tūkst. litų paramą 2013-iesiems metams. „Neptūnas“ šią sumą norėtų gauti šį sezoną, kuris baigsis metų viduryje.

„Neptūnas“ nėra miesto biudžetinė įstaiga, tad neturime žaidėjais rūpintis nuo batų raištelio iki kepurės, – dienraščiui „Vakarų ekspresas“ sakė Klaipėdos vicemeras Vytautas Čepas. – Klaipėdos savivaldybė šiam klubui tikrai neatsuka nugaros – vykdome savo įsipareigojimus. Pagal ilgalaikę sutartį mes „Neptūnui“ skiriame 500 tūkstančių litų per metus. Mes šią pinigų sumą galime pervesti į „Neptūno“ sąskaitą ne iš karto visą, o dalimis. Sausį, vasarį ir kovą „Neptūnas“ gavo po vieną dvyliktąją dalies nuo šios sumos. Galbūt kai bus pasirašytos biudžeto sąmatos, bus galima pervesti didesnę dalį sumos. Pasistengsime tai padaryti. Tačiau iškart visos sumos pervesti negalime, juk tie pinigai keliauja iš bendro miesto katilo. Jei iškart 500 tūkstančių litų pervestume „Neptūnui“, tuomet gal neužtektų pinigų darželio auklėtojų, mokytojų atlyginimams.“

Trečiadienį 18 val. „Neptūnas“ stos į kovą su vienais LKL autsaiderių. Laimėjusi uostamiesčio komanda pavytų antroje LKL pozicijoje esančius „Prienus“.

Vilniuje svečiai iš uostamiesčio versis be Deivido Gailiaus. Pagal naudingumą šeštą vietą LKL užimantis puolėjas į sostinę nevyks dėl šeimyninių priežasčių.