Sportas

2021.02.16 18:41

Ilgametis „Bayern“ gynėjas patvirtino paliekantis klubą, tačiau naujos karjeros stotelės dar neišduoda

LRT.lt2021.02.16 18:41

2008-aisiais Miuncheno „Bayern“ klubą papildęs austras Davidas Alaba nusprendė keisti karjeros kryptį – 28-erių metų futbolininkas po sezono paliks Bavarijos ekipą.

D. Alaba antradienį surengtoje spaudos konferencijoje patvirtino, kad nepratęs sutarties ir po sezono taps laisvuoju agentu.

„Priėmiau sprendimą išbandyti kažką naujo savo karjeroje, – teigė austras. – Tai nebuvo lengvas sprendimas – čia praleidau 13 metų, „Bayern“ man yra labai svarbus klubas.“

D. Alaba iš pradžių žaidė dublerių komandoje, 2010-aisiais buvo paskolintas „Hoffenheim“ ekipai, o po sezono grįžo ir tapo pagrindiniu komandos žaidėju.

„Bayern“ klube universalus žaidėjas sužaidė per 400 rungtynių, pasižymėjo 33 įvarčiais, dukart triumfavo UEFA čempionų lygoje ir devynis kartus tapo Vokietijos čempionu.

Paklaustas, ar jau yra apsisprendęs dėl naujos karjeros stotelės, D. Alaba atsakė „dar nežinantis“.

Įvairių šaltinių teigimu, didžiausia tikimybė yra, kad austras pakels sparnus į Madrido „Real“ klubą, nors susidomėjimą juo yra parodę ir kiti – „Barcelona“, Londono „Chelsea“, „Liverpool“ ir „Manchester United“.

D. Alaba prie naujos komandos prisijungs nemokamai, tačiau iš savo naujų vadovų reikalaus didelio atlyginimo – nuo 10 iki 15 mln. eurų per sezoną.