2021.02.14 09:30

Tubelis buvo rezultatyviausias, bet „Wildcats“ patyrė apmaudų pralaimėjimą

LRT.lt2021.02.14 09:30

Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (14–7) ekipa NCAA pirmenybėse paskutinėmis sekundėmis 61:63 (34:34, 27:29) nusileido Oregono „Ducks“ (12–4) komandai.

Šių rungtynių baigtį lėmė paskutiniai metimai.

Likus 34 sekundėms iki rungtynių pabaigos „Wildcats“ krepšininkas Christianas Koloko pataikė du baudos metimus ir išvedė Arizonos ekipą vienu tašku į priekį.

Po pertraukėlės sugrįžę „Ducks“ krepšininkai suorganizavo taiklią ataką ir po Chriso Duartes tritaškio išsiveržė į priekį.

„Wildcats“ dar turėjo laiko atsakui, bet buvusio žalgiriečio Kerro Kriisa tritaškis skrido pro šalį ir Oregono komanda šventė pergalę.

Ą. Tubelis buvo absoliutus „Wildcats“ lyderis – per 35 minutes pelnė 20 (4/6 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud. met.) taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa taip pat sužibėjo šiose rungtynėse – pelnė 12 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Ducks“ ekipoje rezultatyviausiai pasirodė 19 taškų pelnęs Eugene`as Omoruyi.