2021.02.13 22:09

Rungtynių pabaigoje vos neprisižaidusi „Barcelona“ keliauja į Ispanijos taurės finalą

LRT.lt2021.02.13 22:09

Šeštadienio vakarą paaiškėjo Ispanijos taurės finalo dalyviai. Žiūrovai galės mėgautis ispaniškuoju „El Clasico“, nes finale susitiks Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipa.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pusfinalyje 77:68 (15:12, 23:15, 26:20, 13:21) nukovė dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ klubą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Barcelona“ nuo varžovų buvo atitrūkusi 20 taškų, bet „Baskonia“ surengė įspūdingą spurtą 18:2 – „Barcelona“ krepšininkai iššvaistė beveik visą sukauptą pranašumą, bet iš balos išlipo sausi.

Spurtą nutraukė Brandono Davies`o dėjimas, po kurio „Barcelona“ susiėmė ir išsaugojo pergalę.

„Barcelona“ į pergalę vedė Nikola Mirotičius, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo 5 kamuolius bei Cory Higginsas, kuris Barselonos komandai pridėjo 15 taškų ir 3 atkovotus kamuolius.

„Baskonia“ gretose rezultatyviausiai žaidė Pierria Henry, kuris pelnė 19 taškų.

Lietuviai šiame susitikime liko blankūs. Rokas Giedraitis per 25 žaidimo minutes pelnė 5 (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud. met.) taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą , o Tadas Sedekerskis per 4 minutes taškais nepasižymėjo ir atkovojo vieną kamuolį.

„Real“ ir „Barcelona“ Ispanijos taurės finale susitiks po metų pertraukos.

„Barcelona“: N. Mirotičius (3/5 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud. met.) 16, C. Higginsas 15, K. Kuricas (7 atk. kam.) 10.

„Baskonia“: P. Henry (6/13 dvit., 2/4 trit.) 19, T. Jekiri (6 atk. kam.) 15, L. Vildoza ir A. Polonara (7 atk. kam.) po 10.

Kitame pusfinalio susitikime pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri 85:79 (19:23, 21:23, 25:16, 20:17) įveikė Tenerifės „Iberostar“.

Po ilgosios pertraukos 6 taškais atsilikinėję Madrido „Real“ krepšininkai iniciatyvą perėmė antroje rungtynių dalyje.

Nors ir trečiojo kėlinio pradžioje Tenerifės ekipai sekėsi išlaikyti pranašumą, bet spurtavę „Real“ krepšininkai atitrūko nuo priešininkų ir nebesigręžiojo atgal.

„Real“ į priekį vedė Fabienas Causeuras ir Gabrielis Deckas, kurie pelnė po 18 taškų.

„Real“: F. Causeuras (4/8 trit.) ir G. Deckas (7 atk. kam.) po 18, S. Llullas (7 rez. perd.) ir J. Carrollas po 11, W. Tavaresas (15 atk. kam.) 6.

„Iberostar“: M. Huertas (9/15 dvit.) 22, F. Guerra 15, B. Fitipaldo 13.