2021.02.13 23:57

„Ligue 1“: klydusi PSG pasiekė pergalę, „Lyon“ netikėtai krito prieš „Montpellier“

LRT.lt2021.02.13 23:57

Pranūzijos futbolo lygos lyderė Paryžiaus „Saint–Germain“ ekipa šeštadienio vakarą 2:1 įveikė „Nice“ futbolininkus.

PSG turėjo verstis be traumą patyrusio Neymaro, tačiau tai nesutrukdė pasiekti dar vienos pergalės.

22–ą minutę Paryžiaus komandą į priekį išvedė Julianas Draxleris.

50–ą minutę po apmaudžios gynėjo klaidos kamuolį į vartus pasiuntė ir rezultatą išlygino Rony Lopesas.

Nuo skaudžių lygiųjų PSG ekipą 76–ą minutę išgelbėjo Moise Keanas, kuris kamuolį į vartus pasiuntė galva.

PSG ekipa rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje – taškais ji pasivijo „Lille“ ekipą.

Kitose rungtynėse viena iš turnyrinės lentelės lyderių „Lyon“ ekipa netikėtai 1:2 pralaimėjo prieš „Montpellier“ ekipą.

„Montpellier“ į priekį išsiveržė pirmieji, kai 20–ą minutę įvartį pelnė Teji Savanieras. Prieš pat ilgąją pertrauką, per arbitro pridėtą laiką, 46–ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Lucas Paqueta ir išlygino rezultatą.

„Montpellier“ ekipa pranašumo iššvaistyti neketino ir 65–ą minutę persavarą įvarčiu sugrąžino Elye Wahi.