Naujienų srautas

Sportas2016.04.22 15:07

Imtynininkas E. Venckaitis iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes

ELTA 2016.04.22 15:07

Edgaras Venckaitis tapo pirmuoju Lietuvos imtynininku, iškovojusiu kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Tą E. Venckaitis padarė penktadienį Ulan Batore (Mongolija) vykstančiame Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių imtynių pasaulio atrankos turnyre.

Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 66 kg pirmajame rate Lietuvos sportininkas 4:2 nugalėjo kiną Paną Zhengą, aštuntfinalyje 3:0 įveikė kroatą Danijelą Janečičių, o ketvirtfinalyje 7:5 įrodė pranašumą prieš Prancūzijai atstovaujantį Artaką Margarianą.

Pusfinalyje E. Venckaitis 2:6 pralaimėjo rumunui Jonui Panaitui, o kovoje dėl bronzos 6:2 įveikė švedą Knutą Tallrothą.

Kadangi kelialapiai į olimpines žaidynes atitenka trims imtynininkams, dėl patekimo į žaidynes E. Venckaitis kovojo su taip pat bronzos medalį iškovojusiu amerikiečiu Revaughnu Perkinsu. Lietuvis užtikrintai 5:0 nugalėjo savo oponentą ir pateko į olimpines žaidynes.

Svorio kategorijoje iki 85 kg Londono olimpinių žaidynių prizininkas Aleksandras Kazakevičius jau pirmajame rate 0:6 nusileido Austrijos atstovui Amerui Hrustanovičiui.

Svorio kategorijos iki 98 kg aštuntfinalyje lietuvis Vilius Laurinaitis po atkaklios kovos nusileido italui Daigoro Timoncini, o svorio kategorijos iki 130 kg pirmajame rate Mantas Knystautas 0:1 pralaimėjo bulgarui Miloslavui Metodijevui.

Paskutinis pasaulio atrankos turnyras gegužės 6–8 dienomis vyks Stambule (Turkija).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi