2021.02.13 00:46

Jasikevičiaus kariauna tik po dramatiškos kovos įveikė „Unicaja“ ir žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

LRT.lt2021.02.13 00:46

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ komanda beveik visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje, bet galiausiai per pratęsimą 103:93 (15:29, 24:15, 21:21, 28:23, 15:5 ) įveikė Malagos „Unicaja“ krepšininkus ir žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

Dvikova Š. Jasikevičiaus auklėtiniams prasidėjo itin nesėkmingai. Jau po pirmųjų 10-ies minučių „Unicaja“ susikrovė 14 taškų pranašumą – 29:15.

Lietuvio priekaištus išklausę „Barcelona“ žaidėjai atsitiesė ir iki pertraukos atsilikimą sušvelnino iki 5 taškų – 39:44.

Perlaužti rungtynių eigą „Barcelona“ krepšininkams pavyko tik ketvirtajame kėlinyje. Lemiamomis akimirkomis Š. Jasikevičiaus kariauna spurtavo 19:5 ir tai leido persverti dvikovos rezultatą.

„Unicaja“ dar bandė gelbėtis ir likus žaisti mažiau nei 2 minutes susigrąžino vieno taško persvarą – 82:81. Jau kitos ataktos metu Cory Higginas pataikė tritaškį metimą, taip leisdamas „Barcelona“ komandai vėl išsiveržti į priekį.

Permainingose rungtynėse „Unicaja“ sugebėjo paskutinę minutę vėl išlyginti rezultatą, tačiau tuomet savo žodį tarė „Barcelona“ žvaigždė Nikola Mirotičius, pataikydamas tritaškį metimą.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniams trapios persvaros išlaikyti nepavyko ir Malagos krepšininkai paskutinėmis sekundėmis išplėšė pratęsimą.

Jame užtikrinčiau sužaidę „Barcelona“ krepšininkai nugvelbė kelialapį į kitą etapą.

Pratęsimo pabaigoje emocijų nevaldžiusi „Unicaja“ dvikovą užbaigė be trenerio Fočio Katsikario, kuris buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis ir išsiųstas į rūbinę.

Pusfinalyje „Barcelona“ susikaus su Roko Giedraičio ir Tada Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ komanda.

Kitame pusfinalyje susirems Madrido „Real“ ir Tenerifės „Iberostar“ klubų krepšininkai.

„Barcelona“: Cory Higginsas 22, Nickas Calathesas 17, Nikola Mirotičius 16, Alexas Abrinesas 11, Brandonas Daviesas 10 taškų.

„Unicaja“: Dario Brizuela 33, Adamas Waczynski ir Roberto Guerrero po 10 taškų.