Sportas

2016.04.22 11:36

Premjeras dalija pažadus dėl Nacionalinio stadiono

LRT.lt2016.04.22 11:36

Penktadienį premjeras Algirdas Butkevičius pakvietė Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių ir atsakingų ministerijų atstovus dėl Šeškinės daugiafunkcio komplekso statybų eigos.

„Savivaldybei perduoto daugiafunkcio komplekso statybų projekto pasiruošimas įgyvendinimui užtruko pasikeitus valdžiai mieste. O užtrukus savivaldybės paruošiamiesiems darbams, nusikėlė ir statyba, todėl dėl proceso eigos ir plano įgyvendinimo sukviečiau suinteresuotų institucijų atstovus, rašoma pranešime spaudai.

Šiandien mero plane jau aiškiai įvardinti tolesni žingsniai ir terminai, kurie nuteikia optimistiškai. Kovo 23 dieną sudaryta projekto partnerio atrankos komisija. Meras pažadėjo, jog šių metų birželio 22 dieną jau bus paskelbtas partnerio atrankos konkursas neįpareigojantiems pasiūlymams pateikti. Tikiuosi, jog bus laikomasi grafiko“, – sako premjeras.

Daugiafunkcis kompleksas bus įgyvendinamas iš europinių, vyriausybės ir savivaldybės lėšų.

Pastačius kompleksą atsirastų galimybė padidinti sveikatingumo ir neformalaus ugdymo paslaugų gyventojams prieinamumą ir pasiūlą. Būtų užtikrinta galimybė organizuoti didelius bendruomenės kultūros ir sporto renginius, pagerėtų patrauklumas investicijoms.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt