Sportas

2021.02.12 14:17

Australijoje – įspūdingas Kyrgioso ir Thiemo pusketvirtos valandos mūšis

LRT.lt2021.02.12 14:17

Gali būti, kad „Australian Open“ turnyre jau sužaistas įspūdingiausias šių metų mačas. Vietinių žiūrovų daugiatūkstantinės minios palaikomas Nickas Kyrgiosas pirmavo 2:0 prieš trečią pasaulio raketę Dominicą Thiemą, bet po pusketvirtos valandos teniso mūšio pergalę šventė austras.

Penktadienis yra paskutinė diena, kai turnyre Melburne tribūnose sėdi žiūrovai. Viename Viktorijos valstijos viešbučių kilo britiškos mutacijos koronaviruso protrūkis. Teigiama, kad nuo vieno darbuotojo užsikrėtė mažiausiai 13 žmonių.

Dėl šios priežasties valstija uždarome penkių dienų karantinui ir pastariesiems pandeminiams metams neįprasta 30 tūkst. žiūrovų minia kortų tribūnose nebesėdės.

Būtent saviškį palaikanti daugiatūkstantinė minia 47-ąją vietą pasauliniame reitinge užimantį N. Kyrgiosą ir varė į priekį, kai jis laimėjo pirmuosius du setus 6:4, 6:4 ir jau užuodė pergalę trečiajame turnyro rate.

Vis dėlto austras D. Thiemas sugebėjo susiimti ir iš viso 3 valandas 24 minutes trukusį mačą laimėjo 6:4, 6:4, 6:3, 6:4, 6:4.

N. Kyrgiosas atliko net 25 neatremiamus padavimus prieš varžovo 14, tačiau padarė ir net 47 neišprovokuotas klaidas, kai austras taip klydo tik 28 sykius.

27 metų D. Thiemas pernai čia nuėjo iki pat finalo, kuriame pralaimėjo Novakui Džokovičiui. Šįkart kitame etape jo laukia bulgaro Grigoro Dmitrijevo iššūkis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.