2021.02.11 19:50

„Bayern“ antrą kartą istorijoje iškovojo FIFA pasaulio klubų taurės trofėjų

LRT.lt2021.02.11 19:50

Ketvirtadienį vakare finišavo iš gruodžio mėnesio į vasarį perkeltas FIFA pasaulio klubų taurės turnyras. Dėl trofėjaus finale susigrūmė Europos ir Šiaurės, Centrinės Amerikos ir Karibų žemynų čempionai.

Antrą kartą klubo istorijoje turnyro nugalėtojais tapo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie finale rezultatu 1:0 pranoko Monterėjaus „Tigres“ klubą iš Meksikos.

Vienintelis ir pergalę lėmęs įvartis krito 59-ąją minutę, kai vartininko atmuštas kamuolys pasiekė Benjamino Pavard kojas, o šis tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį.

Kamuolys į „Tigres“ ekipos vartus buvo pasiųstas ir pirmajame kėlinyje, tačiau puikų Joshua Kimmicho smūgį anuliavo rungtynių arbitras, mat nuošalėje buvęs Robertas Lewandowskis užstojo vaizdą varžovų vartininkui.

Nelengvą pergalę iškovojusi Bavarijos komanda FIFA pasaulio klubų taurėje taip pat buvo triumfavusi 2013-aisiais.

Po šios pergalės „Bayern“ tapo antrąja komanda pasaulyje po „Barcos“, kuriai pavyko iškovoti visus įmanomus trofėjus: FIFA taurę, UEFA čempionų lygą, UEFA Supertaurę, Bundeslygą, Vokietijos taurę ir Supertaurę.

Įdomus faktas, kad Hansi Flickas, treniruodamas „Bayern“ ekipą, kol kas yra iškovojęs daugiau trofėjų (6) nei patyręs pralaimėjimų (5).

Anksčiau ketvirtadienį įvykusioje dvikovoje dėl trečiosios vietos triumfavo Kairio „Al Ahly“ klubas, kuris po 11 metrų baudinių serijos pranoko San Paulo „Palmeiras“.