Naujienų srautas

Sportas2016.04.21 09:54

Š. Jasikevičius: grįžti į FIBA būtų tas pats, kas grįžti 20 metų atgal

DELFI.lt 2016.04.21 09:54

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius nenorėtų grįžti į Tarptautinę krepšinio organizaciją (FIBA). Tai jis aiškiai pasakė po Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro mačo su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda, kurį žalgiriečiai laimėjo 96:80.

„FIBA jau daug metų turėjo visas galimybes rengti aukščiausio lygio turnyrus, tačiau, mano nuomone, jie tai darė labai žemame lygyje. Vėliau atėjo Eurolyga ir viskas pasisuko į gerąją pusę. FIBA kalbėti apie sportinį principą yra iš viso absurdas – jie pardavinėja turnyrus. (...) Tie žmonės (FIBA) jau seniai turėjo galimybes atstovauti Europos krepšiniui. Jie tai padarė labai prastai, todėl dabar jiems paprasčiausiai atėjo laikas pasitraukti“, – apie FIBA karčių žodžių negailėjo Š. Jasikevičius.

Paklaustas, kokia yra tikimybė, jog Lietuvos rinktinė bus pašalinta iš olimpinių varžybų, Š. Jasikevičius gūžčiojo pečiais: „Ką aš žinau... Vieną kartą gal ir realu, nes dabar jie konkrečiai eina iki galo, eina „va bank“. Galbūt ir realus toks scenarijus, aš nežinau, ką jie sugeba.

Aš tik norėčiau, kad tokie Europos krepšinio grandai, kaip Andrejus Kirilenka, Arvydas Sabonis ar Dejanas Bodiroga, kurie užima aukštas pareigas federacijose, išreikštų agresyvesnę nuomonę, nes, manau, kad visų nuomonė yra daugiau ar mažiau vienoda. Grįžti į FIBA būtų tas pats, kas grįžti 20 metų atgal, o to daryti nesinori.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi