2021.02.10 23:52

Dviem įvarčiais „Barcą“ nubaudusi „Sevilla“ – per žingsnį nuo patekimo į Karaliaus taurės finalą

LRT.lt2021.02.10 23:52

Trečiadienį vakare „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadione Sevilijoje įvyko pirmoji Karaliaus taurės pusfinalio dvikova tarp „Sevilla“ ir „Barcelona“ klubų.

Per žingsnį nuo patekimo į finalą atsidūrė Juleno Lopetegui treniruojama Andalūzijos komanda. Ji svečius iš Katalonijos pranoko rezultatu 2:0.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės „Camp Nou“ stadione įvyks kovo 3-ąją dieną.

Pirmajame kėlinyje „Sevilla“ vienuolikę į priekį išvedė vidurio gynėjas Julesas Kounde, kuris atliko įspūdingą reidą ir galingu smūgiu pažeme nuginklavo Andre-Marcą ter Stegeną.

Antroje mačo dalyje „Barca“ didino spaudimą, bet jis vaisių nedavė – 85-ąją minutę dar vieną vinį į „Barcelona“ vartus kalė buvęs komandos narys Ivanas Rakitičius.

Kitame Karaliaus taurės pusfinalyje kovos Bilbao „Athletic“ ir Valensijos „Levante“.