Naujienų srautas

Sportas2016.04.20 08:13

D. Sabonis veržiasi į NBA: pasisamdė du agentus

DELFI.lt 2016.04.20 08:13

19-metis Domantas Sabonis kelio atgal nebeturi: jis pasirašė sutartį su „Wasserman“ agentūra, kuri jam ir atstovaus artėjančioje 2016 metų NBA naujokų biržoje. Tai reiškia, kad lietuvis į NCAA jau nebegrįš, nes šios lygos žaidėjams agentų turėti negalima.  

D. Sabonis, kuriam šią vasarą vyksiančioje naujokų biržoje prognozuojamas šaukimas pirmo rato viduryje, pasisamdė agentus Gregą Lawrence'ą ir Jasoną Ranne'ą, kurie taip pat dirba su tokiais NBA krepšininkais kaip Pau ir Marcas Gasoliai, J .J. Redickas, Spenceris Hawesas, Kelly Olynykas, Mario Hezonja, Nemanja Bjelica, Bojanas Bogdanovičius ir kiti. Savo akcijas lietuvis stipriai pasikėlė NCAA „Kovo beprotybės“ metu, kuomet aikštelėje tiesiog dominavo.

Šį sezoną „Kovo beprotybėje“ lietuvis vidutiniškai pelnydavo po 19,6 taško, atkovojo po 14,3 atkovoto kamuolio ir blokavo po 3,3 bloko varžovo metimo. NBA naujokų birža vyks birželio 23 dieną Brukline.

„Po ilgų apmąstymų ir diskusijų su šeima nusprendžiau dalyvauti NBA naujokų biržoje. – Šį pasirinkimą man priimti buvo labai sunku, nes Gonzagoje praleidau dvejus nuostabius metus. Dėkoju savo komandos draugams, trenerių štabui ir visiems fanams, sukūrusiems šį nuostabų prisiminimą. Gonzaga mane priėmė ištiestomis rankomis ir leido man jaustis kaip namie, dėl to aš esu jiems labai dėkingas“, – savo apsisprendimą jau anksčiau paaiškino D. Sabonis.

„Jis yra nuostabus žmogus ir vienas išskirtiniausių krepšininkų, kuriuos man yra tekę treniruoti. Jis nepaprastai siekia tobulėti“, – D. Sabonį apibūdino jam įprastai epitetų negailintis „Bulldogs“ treneris Markas Few.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi