Naujienų srautas

Sportas2016.04.19 17:08

Po sniego lavina žuvo ekstremalaus snieglenčių sporto čempionė E. Balet

BNS 2016.04.19 17:08

Po sniego lavina Šveicarijos Alpėse antradienį žuvo dukart pasaulio snieglenčių sporto čempionė Estelle Balet, pranešė policija.

21 metų šveicarų sportininkė, kuri antrąjį savo titulą „Freeride World Tour“ varžybose iškovojo vos prieš dvi savaites, statė filmą, kai pateko po lavina, sakoma Šveicarijos policijos pareiškime.

E. Balet su snieglente dideliu greičiu leidosi nuo šlaito netoli Orsjė kurorto, kai kilo lavina, kuri ją nusinešė, priduriama pareiškime.

Kitas snieglentininkas nusileido nuo to šlaito prieš pat E. Balet.

Šveicarė turėjo jos buvimo vietą rodantį prietaisą, oro pagalvę ir šalmą.

Gelbėtojams pavyko ištraukti sportininkę iš sniego, pranešė policijos pareigūnai, tačiau „ji mirė įvykio vietoje, nepaisant pastangų ją atgaivinti“.

„Jaučiu didelį liūdesį, kartėlį ir, svarbiausia, solidarumą su jos šeima ir draugais, – Nicolas Hale-Woodsas, „Freeride World Tour“ įkūrėjas, sakė naujienų agentūrai AFP. – Tai mums primena, kad nesvarbu kaip gerai esi pasiruošęs, laisvame nusileidime nuo kalnų yra nežinios elementas.“

E. Balet yra kilusi iš Šveicarijos Valė regiono ir snieglenčių sportu užsiima nuo 10 metų. „Freeride World Tour“ varžybose ji pradėjo dalyvauti dar būdama jaunių lygoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi