2021.02.08 20:22

Kuzminsko taškų ir Kalniečio perdavimų vedama „Lokomotiv“ atsilaikė prieš „Chimki“

LRT.lt2021.02.08 20:22

VTB Vieningosios lygos rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ (10–6) 92:90 (28:19, 22:18, 17:23, 25:30) paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė Maskvos srities „Chimki“ (6–7) ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 5 minutėms „Lokomotiv“ pirmavo 10 taškų ir atrodė, kad baigtis jau aiški. Tačiau lengvai pasiduoti „Chimki“ neketino .

Po itin atkaklių 5 minučių, iki rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos klyksmo likus 37 sekundėms, rezultatas švieslentėje buvo lygus – 87:87.

Jau kitoje atakoje tritaškį pataikė Mantas Kalnietis ir išvedė „Lokomotiv“ į priekį. Neilgai trukus į šį metimą tritaškiu taip pat atsakė Sergejus Monia ir vėl išlygino rungtynių rezultatą.

Lemiamą žodį šiose rungtynėse tarė Nigelis Williamsas–Gossas, kuris likus vienai sekundei pataikė lemiamą dvitaškį.

Į jį dar bandė atsakyti Aleksejus Švedas, bet jo metimas skriejo pro šalį.

Mindaugas Kuzminskas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, pakartojo šio sezono asmeninį rezultatyvumo rekordą ir pagerino asmeninį naudingumo rekordą.

Lietuvis per 37 žaidimo minutes pelnė 24 (7/9 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.) taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis demonstravo neįtikėtinus įžaidėjo įgūdžius. Per 32 minutes gynėjas iš Lietuvos pelnė 5 (0/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. met.) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko net 15 rezultatyvių perdavimų ir surinko 14 naudingumo balų

Maskvos srities komandoje rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Aleksėjus Švedas, kuris pelnė 27 (4/7 dvit., 4/12 trit., 7/7 baud. met.) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 25 naudingumo balus.

Po šių rungtynių „Lokomotiv“ rikiuojasi 4–oje VTB Vieningosios lygos turnyrinės lentelės vietoje, „Chimki“ užima 8–ąją vietą.

„Chimki“: A. Švedas (10 rez. perd.) 27, J. Mickey 20, S. Monia 12, J. Timma 10.

„Lokomotiv“: M. Kuzminskas (7/9 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.) 24, K. Hervey`us (6/12 dvit., 2/2 trit.) 21, D. Gordonas 12, W. Cummingsas ir N. Williamsas–Gossas po 11.